Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Комітет вирішить, кого співбесідувати в аудитори НАБУ

У середу 23 травня о 15.00 комітет з питань запобігання та протидії корупції Верховної Ради  має ухвалити рішення, кого з кандидатів допустити до конкурсу на посаду аудитора НАБУ від парламенту, а також визначити дату співбесід з ними.

Після цього, згідно з положенням, депутати мають запросити допущених кандидатів на засідання комітету для проведення співбесід, повідомивши їх про це не менш як за 3 дні (п.5 розділу ІІ Положення). Далі комітет має ухвалити рішення про винесення кандидатур на голосування у Верховній Раді.

Комітет не має права обрати кандидатуру аудитора НАБУ, не провівши співбесіди із відібраними учасниками конкурсу.

Важливо, щоб аудитора від Верховної Ради обрали відповідно до встановленої комітетом процедури. Інакше результат усього аудиту буде під сумнівом. Мало того, повноваження незаконно призначеного аудитора можна оскаржити в суді, а разом із цим — і весь висновок аудиту.

Нагадаємо, що це вже четверта спроба депутатів обрати аудитора НАБУ від парламенту.

Цього разу на конкурс подалося 5 кандидатів, серед яких правозахисник, двоє пенсіонерів, ізраїльтянин та американець. Також з’ясувалося, що один із кандидатів в аудитори виявився батьком чинного члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів.  

Оскільки аудит НАБУ буде проводитися вперше, аудитори мають не просто оцінити перші роки роботи бюро. Вони повинні розробити методологію, закласти найвищі стандарти проведення такої оцінки та розробити механізми проведення аудиту – так, щоб його результати ніхто не міг викривити, скасувати або використати для політичної розправи над антикорупційним органом, який уже стави токсичним для багатьох політичних партій.

Адреса: вул. Садова 3-А, кім. 330

Акредитація: (044) 255 35 87 (прес-служба Верховної Ради України)

Анонс на сайті комітету: http://bit.ly/2s0ojTa