Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Комітет Кожем’якіна розгляне законопроект, що дозволяє контролювати експертизи у справах топ-корупції

У середу 17 жовтня о 15:00 комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розгляне законопроект №8336, який частково скасовує скандальні правки Лозового, проте створює серйозні ризики для розслідувань справ топ-корупції.

Уже ухвалений у першому читанні законопроект №8336 покликаний нібито спростити проведення експертиз під час розслідувань злочинів та виправити частину проблем, завданих скандальною “правкою Лозового”.

Проте крім цього проект закону створює нові можливості для фігурантів корупційних кримінальних справ перешкоджати розслідуванням.

Мова йде про запропоновані нардепами норми, які фактично дозволяють контролювати експертизи та експертів у кримінальних справа, а також посилюють державну монополію на експертизу.

Автори законопроекту пропонують залишити судовий контроль саме за тими експертизами, які стандартно проводяться під час розслідування корупції.

Більше того законопроект пропонує створити реєстр судових експертиз, до якого буде вноситися безмежний перелік відомостей і який контролюватиме Міністерство юстиції.

У результаті необмежене коло осіб зможе отримати доступ до відомостей про експертизи. Фігуранти справ зможуть відстежувати експертизи і самих експертів та здійснювати тиск на них. Адже саме від економічної експертизи в ряді корупційних злочинів залежить строк позбавлення волі для фігуранта і можливість притягнення до кримінальної відповідальності взагалі.

Народний депутат Мустафа Найєм подав відповідні правки, щоб виправити ці проблемні норми.

Цього тижня нардепи мають розглянути правки до проекту закону та підготувати його до другого читання.

Адреса: вул. Садова, 3 “а”, кабінет 727 (зал засідань)