Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Комітет Князевича розгляне правки для зміни апеляції в законі про антикорсуд

Увага! Зміна часу! У середу 11 липня о 12.00 комітет Верховної ради з правової політики та правосуддя повинен розглянути правки, необхідні для виправлення скандальної норми про апеляцію, яку внесли в закон про Вищий антикорупційний суд.

У разі, якщо комітет розгляне відповідні правки, народні депутати зможуть ухвалити їх у законопроекті №7441 у четвер, 12 липня. Від цього рішення народних депутатів залежить, чи Україна отримає 4 мільярди доларів кредитів та гарантій від міжнародних партнерів.

Нагадаємо, що це останній парламентський тиждень перед літніми канікулами, коли народні депутати можуть внести потрібні зміни до закону.

Раніше антикорупційні організації звернулися до лідерів коаліції із закликом до літніх канікул виправити норму про апеляцію щодо теперішніх справ НАБУ.

Слід зазначити, що 18 із 32 депутатів комітету входять до Блоку Петра Порошенка, включно із головою комітету Русланом Князевичем, чи Народного Фронту. Це кількість депутатів, необхідна для кворуму для проведення комітету та ухвалення рішення щодо законопроекту №7441, без якого неможливе голосування в залі.

Нагадаємо, що в ухвалений закон про Вищий антикорупційний суд внесли норму, згідно з якою апеляції щодо справ НАБУ, які зараз уже розглядаються в судах, відбуватимуться в судах загальної юрисдикції, а не новоствореному антикорупційному суді. Це означає, що гучні справи щодо топ-посадовців можуть ніколи не потрапити до нового антикорупційного суду, а  розглядатися лише в судах загальної юрисдикції.