Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Комітет Князевича розгляне поправки до законопроекту про антикорсуд

Завтра у середу 16 травня о 14.15 комітет правової політики та правосуддя має терміново розпочати підготовку законопроекту про Вищий антикорупційний суд до другого читання.

Про це заявив заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко.

Крім того, відповідне доручення керівнику профільного комітету Руслану Князевичу 14 травня дав голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Тепер, комітет повинен розпочати розглядати поправки до законопроекту на найближчому засіданні 16 травня та підготувати законопроект до другого читання на наступний сесійний тиждень — 22-24 травня. Після цього законопроект невідкладно винесуть на голосування в зал.

Нагадаємо, що законопроект про створення Вищого антикорупційного суду ухвалили у першому читанні ще 1 березня 2018 року. З того часу до проекту закону подали близько 2 тисяч пропозицій, проте профільний комітет за два місяці не спромігся почати розгляд цих поправок.  Комітет також не спромігся навіть створити робочу групу для роботи з ними.

Ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд з урахвуванням рекомендацій Венеційської комісії є ключовою вимогою міжнародних партнерів, зокрема умовою отримання наступного траншу допомоги від МВФ.

 

Адреса: вул. Садова 3-а, кімн.536

Акредитація: (044) 255 35 87 (прес-служба Верховної Ради України)

 

Анонс на сайті комітету: http://bit.ly/2wGD7Ly