Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Коаліція громадських організацій зустрінеться із кандидаткою у Президенти Тимошенко

У четвер 7 лютого коаліція громадських організацій зустрінеться із кандидатом у Президенти Юлією Тимошенко щодо антикорупційного порядку денного.

Підтримати антикорупційні вимоги закликають також іншого кандидата — чинного Президента Петра Порошенка.

Початок зустрічі —  13.00. Адреса — Верховна Рада (вул. Грушевського, 5), 3 поверх. Вхід журналістам за картками акредитації в кулуари Верховної Ради.

Ключові громадські організації України закликали кандидатів у Президенти зафіксувати свої пропозиції щодо подолання основних проблем державної антикорупційної політики проблем у країні.

Свої позиції вже зафіксували четверо кандидатів у Президенти — Володимир Зеленський, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий та Дмитро Гнап. Організації закликають також долучитися до порядку денного чинного Президента України Петра Порошенка.

Серед антикорупційних вимог звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та двох його заступників, перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції, звуження повноважень Служби безпеки України до стандартів НАТО та захист Національного антикорупційного бюро.

***

Хто із кандидатів підтримав антикорупційний порядок денний та які громадські організації долучилися: http://anticoragenda2019.org.ua/