Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Кілька тисяч киян готові вийти на акцію «Ніч на Банковій. Мовчання вбиває»

У четвер, 27 вересня о 18.00 під Адміністрацію президента (з боку вул. Інститутської) відбудеться мирний протест “Ніч на Банковій” — акція солідарності із громадськими діячами, численні напади на яких не розслідуються належним чином, а замовники залишаються непокараними.

Акцію влаштовують друзі та захисники побитих активістів, напади на яких так і не були розкриті, а кривдники — покарані.

«Влада систематично ігнорує цю проблему, і тільки гучний розголос сприяє тому, щоб щось було зроблено. Ми вимагаємо, щоб нас почули. Нас вбивають через мовчання влади. Не мовчи хоч ти, приходь!» — йдеться у Фейсбук-події під назвою «Ніч на Банковій. Мовчання — вбиває», у якій уже відзначилися понад 4,5 тисячі користувачів.

Під час акції адвокати й громадські діячі продемонструють докази та розкажуть про понад 50 випадків атак на активістів по всій Україні, яких вони зазнали за президентства Порошенка через власну громадянську позицію та системну критику влади.

Потерпілі та їхні адвокати принесуть особисті речі активістів і так звані “речові докази” — засоби, якими тітушки та перевдягнуті силовики скоюють напади та чинять насилля над критиками влади, символи безкарності нападників та бездіяльності правоохоронців.

На початку акції відбудеться брифінг, у якому візьмуть участь:

 • Віталій Устименко, активіст Автомайдану Одеси, на якого було скоєно збройний напад 5 червня 2018 року
 • Євгенія Закревська, незалежний адвокат потерпілих активістів
 • Масі-Мустафа Найєм, незалежний адвокат потерпілих активістів

Напередодні акції ініціатори оприлюднили відкрите звернення до влади з вимогами публічної реакції Президента та ініціювання ним позачергового засідання РНБО, створення у ВР тимчасової слідчої комісії для розслідування нападів на активістів у 2017-2018 роках, звіту міністра МВС у Раді та “оперативного і ефективного розслідування кримінальних проваджень стосовно нападів на активістів зі звітуванням на кожному етапі перед громадськістю”.

Свої вимоги учасники “Ночі на Банковій” намагатимуться передати безпосередньо представникам Адміністрації Президента під час акції.  

З вимогами активістів можна ознайомитися за посиланням:  https://www.facebook.com/events/424248708101505/