Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — КДКП вирішуватиме, чи покарати прокурора Горбатюка. Йому загрожує звільнення

Сергій Горбатюк

У середу, 11 вересня, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) вирішуватиме питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергія Горбатюка.

Засідання відбудеться об 11.40 за адресою Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-б.

Підстава – скарга судді Господарського суду м.Києва Мальвіни Данилової, яка двічі намагалась стати суддею нового Верховного Суду, але була визнана Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККС) невідповідною цій посаді.

Данилова звернулась до КДКП з вимогою покарати Сергія Горбатюка, який надав Громадській раді доброчесності (ГРД) дані, встановлені під час досудового розслідування, про те, що на суддю розподілялись справи з порушенням принципу випадковості. Нібито Горбатюк поширив неправдиву інформацію та порушив презумпцію невинуватості. Однак ні в рішенні ГРД, ні в листі Горбатюка немає твердження, що Данилова вчинила злочин, а лише констатується факт розподілу справ на неї на безальтернативній основі.

Скаргу Данилової можуть використати для того, аби покарати прокурора, який керує розслідуванням злочинів проти учасників Революції Гідності, а нещодавно оприлюднив докази злочинної поведінки суддів Окружного адміністративного суду м. Києва.

Горбатюк неодноразово виступав проти методів роботи екс-генпрокурора Юрія Луценка і вже отримував незаконну догану за відмову передати справу щодо ймовірних зловживань колишнього голови Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка.