Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – III Конференція з повернення активів: тупік чи нові можливості?

15 та 16 грудня 2016 року в Києві відбудеться третя міжнародна конференція «Повернення украдених активів корумпованої політичної еліти: арешт; конфіскація; управління».

Конференція з повернення активів – єдиний в Україні спеціалізований захід для правоохоронних органів, присвячений практичним питанням арешту, конфіскації та управління активами, одержаними від корупційних злочинів.

Конференцію, організовану громадськими організаціями Центр протидії корупції та Transparency International Україна для українських правоохоронних органів та нових антикорупційних інституцій, відкриватиме* Хосе Уґас, голова Transparency International, екс-спецпрокурор Перу, який на 25 років ув’язнив корумпованого президента країни Альберто Фухіморі.

Темою цьогорічного заходу стане пошук найкращих практик для розшуку активів, встановлення їхніх бенефіціарних власників та арешту в рамках кримінальних проваджень; розслідування злочину незаконного збагачення; питання міжнародного співробітництва в розкритті схем відмивання грошей через іноземні юрисдикції; повернення активів, виведених з банків-банкрутів; а також залучення громадянського суспільства до процесу повернення активів.

Мета організаторів – знайти вихід з глухого кута у розслідуванні кримінальних проваджень щодо Януковича і його соратників, а також банків-банкрутів.

Також вперше міжнародні експерти навчатимуть українських активістів через судові позови повертати майно та гроші корупціонерів.

У проекті бюджету на 2017 рік закладено 10,5 мільярдів гривень доходів за статтею «конфісковані кошти та кошти, отримані від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення». Ці гроші планується направити до цільового фонду для забезпечення оборони і безпеки держави.

Утім, за попередні роки від конфіскації до бюджету вдалося повернути менше 1% від запланованого – 149 193 грн за 9 місяців у 2016 році із запланованих 7.7 млрд грн, та 100 100 гривень із запланованих 1,5 млрд грн у 2015-му.

Що ж треба зробити Уряду країни та правоохоронним органам, аби в наступному році держава та потерпілі змогли отримати майно та гроші, втрачені в результаті корупційних злочинів?

Конференція, в якій візьмуть участь понад 30 міжнародних експертів із США, ЄС, Швейцарії, Великобританії, Нідерландів, Румунії, Молдови, Боснії та Герцеговини, стане своєрідним підготовчим майданчиком для української влади до участі у глобальному форумі з повернення активів, анонсованого на 2017ий рік екс-прем’єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном під час лондонського міжнародного саміту щодо боротьби з корупцією.

Відкриватиме конференцію Хюґ Мінґареллі – Голова Представництва ЄС в Україні, Гійом Шойрер – Посол Швейцарії в Україні та Молдові та міністр юстиції Павло Петренко. Очікується участь Марі Йованович, Посла США в Україні та генерального прокурора Юрія Луценка.

Участь у конференції з повернення активів візьмуть фахівці з Федерального бюро розслідувань США, Міжнародного Валютного Фонду, Міжнародного центру з повернення активів Базельського Інституту Управління, Румунського та Нідерландського офісів з повернення активів (ARO\AMO), Фінансової розвідки Europol Criminal Assets Bureau&CARIN Secretariat, Serious Fraud Office, UK Open Society Justice Initiative, Stolen Asset Recovery Initiative (StAR) of World Bank, Corruption Watch UK, Open Society Foundation, Uzbek-German Forum for Human Rights, International State Crime Initiative, Public Eye, Illicit Financial Flows Program, SHERPA та Policy and Advocacy, Civil Forum for Asset Recovery.

Із повною програмою конференції та умовами участі можна ознайомитися на сайті: http://assetconf.antac.org.ua/

Контактна особа: Тетяна Шевчук, antac.ua@gmail.com