Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Хто та як керуватиме конфіскованим у корупціонерів майном?

22 серпня о 10:00 відбудеться прес-брифінг конкурсної комісії про результати першого етапу конкурсу з обрання голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Брифінг та презентація роботи Агентства відбудеться 22 серпня з 10.00 до 11.00 в Українському кризовому медіа центрі за адресою: Український Дім, Європейська площа, 1.

У брифінгу візьмуть участь:

 • Андрій Стельмащук, голова конкурсної комісії, керуючий партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»
 • Ярослав Юрчишин, секретар комісії, виконавчий директор Трансперенсі Інтернешнл України.

Презентуватиме концепцію роботи Агентства:

 • Дарина Каленюк, член конкурсної комісії, виконавчий директор Центру протидії корупції
 • Гліб Канєвський, експерт ЕУДОС-Центр політичних студій та аналітики

Як відомо, Агентство з управління активами було створено у лютому 2016 року з метою упорядкування процесу управління майном, арештованим під час досудового розслідування корупційних злочинів, а також – з метою отримання прибутку від реалізації активів, конфіскованих у корупціонерів за рішенням суду.

До складу конкурсної комісії з обрання керівника Агентства увійшли 9 осіб – журналісти, експерти-правники та представники антикорупційних громадських організацій.

Конкурс на посаду директора був оголошений на початку липня 2016 року. За інформацією конкурсної комісії, відбирати кандидатів будуть до середини вересня, а сам конкурс відбуватиметься у два етапи: тестування та співбесіди. Фінальне рішення про те, хто управлятиме арештованим і конфіскованим майном корупціонерів та інших злочинців, комісія планує прийняти 16 вересня.

Кандидат на посаду голови Нацагентства з повернення активів має володіти державною мовою та мати українське громадянство, не бути судимим та пройти спеціальну і майнову перевірку – подати декларацію про доходи і витрати за останній рік.

Документи для участі у конкурсі подали 20 кандидатів з державних установ, вищих навчальних закладів, приватного сектору та тимчасово безробітні. Повний список та документи кандидатів, зокрема, майнові декларації, публікуються на офіційному веб-порталі Кабінету Міністрів України.

Документи на конкурс подали: Авдєєв Р.О., начальник відділу банку «Фінанси та Кредит»; Бусол О.Ю. старший науковий співробітник Національної юридичної бібліотеки; Гета О.С., начальник районного відділу виконавчої служби у Харківській області, Людкевич С.Г., генеральний директор «Інвестиційної групи «Інеко», Марюхна Ю.І., прокурор Харківської місцевої прокуратури, Грабар М.Ф., голова «Українська спілка боротьби з мафією та корупцією», Реун А.М., заступник директора департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції, Пікузо В.В., директор департаменту «Укроборонпрому», Соболевський І.В., консультант з правових питань секретаріату правоохоронного Комітету ВР, Усатий Г.О., доцент кафедри кримінального права та кримінології юридичного факультету Університету Т. Шевченка, Шевчук О.Є., ТВО заступника ком. по РОС в/ч п/п В. 1670, Янчук А.В., заступник міністра юстиції.

Змагатимуться за посаду директора Агентства також пенсіонер Солодун О.В. та сім тимчасово безробітних кандидатів: Бернацський О.В., Бірюк Д.М., Буряк І.В., Дяченко О.М., Ніжинська І.С., Скаліцький Ю.О., Сологуб В.Б.

19 серпня о 14.00 конкурсна комісія збереться на чергове засідання, де визначить перелік кандидатів, допущених до участі у наступному етапі конкурсу – тестуванні. Місце проведення засідання: м. Київ, Будинок Уряду, вул. Грушевського, 12/2, 8-й поверх, зал засідань Урядових комітетів. Акредитація ЗМІ на засідання конкурсної комісії здійснюється до 12:30 19 серпня за за тел.: 256-77-07 та e-mail:surmak@kmu.gov.ua.