Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Хто стане заступником керівника Національної служби здоров’я?

21 травня оберуть заступника керівника Національної служби здоров`я України (НСЗУ). Ця новостворена служба, відповідно до реформи, контролює лікарні та виплати за кожного пацієнта відповідно до наданих послуг.

Конкурс проводиться Комісією з питань вищого корпусу державної служби. Так, згідно з повідомлення на сайті Комісії, завтра вона планує провести допуск кандидатів до тестування, саме тестування та співбесіди.

Початок конкурсу о 10.00, за адресою вул. Прорізна 15.

Це новий орган, який створили в рамках медичної реформи та який контролює всі виплати в сфері охорони здоров`я, обирає лікарні, які отримують гроші від держави та контролює розподіл більше 100 млрд гривень щороку на оплату послуг пацієнтів.

Відповідно до переліку кандидатів, оприлюдненого Нацкомісією з питань держслужби, на місце керівника НСЗУ претендують 2 осіб — Наталія Рябцева та Олена Дрощенко.

Наталія Рябцева наразі працює консультантом з координації реформи охорони здоров’я ТОВ “Делойт і Туш”, а також радником в.о. міністра охорони здоров’я України (на громадських засадах).

Раніше Рябцева працювала у міжнародних організаціях — World Bank Ukraine, Україно-Швейцарська Програма “Здоров’я матері та дитини” та Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH).

Олена Дрощенко зараз тимчасово не працює, хоча згідно з декларацією за 2018 рік отримала дохід.

Раніше Дрощенко була заступником Генерального директора ПАТ “Укрпошта” (2016-2017), заступником керівника Головного департаменту реформування Адміністрації Президента (2014-2016), HR директором Renaissance Credit Bank (до 2014).

Конкурс на посаду заступника голови НСЗУ оголосили 24 квітня та приймали документи до 10 травня.

Відповідно до розпорядження КМУ кандидати повинні мати не менше трьох років стажу “у соціальній сфері, сфері охорони здоров’я, надання послуг, фінансів, а також у благодійних організаціях”.

Нагадаємо, що у лютому 2018 комісія обрала керівником органу Олега Петренка. Тоді за посаду керівника НСЗУ боролися 14 кандидатів.

 

Акредитація за телефоном (044) 278-49-25