Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — ХТО КЕРУВАТИМЕ СЛУЖБОЮ ЗДОРОВ’Я З БЮДЖЕТОМ У 100 МЛРД?

Завтра, 27 лютого, відбудеться конкурс з обрання Голови Національної служби здоров’я – ключового медичного органу країни з річним бюджетом понад 100 мільярдів гривень. Ця новостворена служба, відповідно до реформи, контролюватиме лікарні та виплати за кожного пацієнта відповідно до наданих послуг.

Конкурс проводиться Комісією з питань вищого корпусу державної служби, фактично, за один день. Так, згідно з повідомлення на сайті Комісії, завтра вона планує провести допуск кандидатів до тестування, саме тестування та співбесіди. Початок конкурсу о 10.00, за адресою вул. Прорізна 15.

Сам конкурс було оголошено 7 лютого. Прийом документів тривав до п’ятниці, 23 лютого.

Жодної публічної інформації про те, хто подався на цю посаду, скільки кандидатів, який в них досвід, хто з них допущений за результатами оцінки документів чи спеціальної перевірки – на сайті Комісії до цих пір немає, хоча конкурс і обрання переможця має відбутися завтра.

Громадськість не має можливості перевірити доброчесність кандидатів, оскільки інформація про них Комісією не оприлюднена. Водночас, у планах засідання Комісії на 27 лютого одночасно і затвердження переліку кандидатів, допущених до тестування, і проведення тестування та оцінки кандидатів, і співбесіди з ними. При цьому не зрозуміло, з ким саме відбудуться співбесіди – зі всіма кандидатами, допущеними до конкурсу, чи з тими, хто набрав найбільше балів за результатами тестування. Оскільки кількість претендентів невідома, важко зрозуміти, чи встигне Комісія перевірити письмові роботи кандидатів до співбесід та коли саме планує визначитися із переможцем.

Така швидкість та повна утаємниченість учасників конкурсу може свідчити про те, що ПІБ переможця Комісії заздалегідь відоме, а сам конкурс проводиться лише для маскування політичних домовленостей про те, хто керуватиме Нацслужбою здоров’я.

Також нічого не відомо і про методи оцінки кандидатів, зміст тестових та ситуативних завдань, що мають визначити професійний рівень та компетенції майбутнього керівника Служби. Самі тестові завдання досі не затверджені Комісією.

Контактний номер канцелярії Комісії ​(044) 256 00 01 ​