Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – громадськість подає Уряду кандидатів в аудитори НАБУ

У вівторок, 21 березня, о 9.30 в приміщенні Українського кризового медіа-центру за адресою вул. Хрещатик 2 відбудеться прес-брифінг організацій-членів Реанімаційного пакету реформ, на якому представлять кандидатів в аудитори НАБУ, яких громадськість рекомендувала Кабінету міністрів України для затвердження за квотою Уряду.

Як відомо, одного з трьох аудиторів НАБУ призначає Уряд, і вчора Прем’єр-міністра Володимир Гройсман  оголосив прийом пропозицій від громадських організацій.

Узгоджених кандидатів з міжнародним досвідом боротьби з корупцією від громадськості на прес-брифінгу представлять:

 • Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Україна;
 • Тарас Шевченко, співголова Реанімаційного пакету реформ;
 • Дарина Каленюк, виконавчий директор «Центру протидії корупції».

Нагадаємо, за законом єдиним способом звільнити чинного директора Антикорупційного бюро Артема Ситника є негативний звіт про його роботу, підготовлений комісією з трьох аудиторів, делегованих Парламентом, Урядом і Президентом. Прийом пропозицій від громадських організацій Кабінетом міністрів України триває до вівторка, 21 березня до 16. 00.

Навколо парламентського кандидата в аудитори НАБУ вже розгорівся скандал. Після того, як фракції Народний фронт та Блок Петра Порошенка знехтували відібраним профільним Комітетом аудитором та висунули замість нього власну узгоджену кандидатуру – Найджела Брауна, якого вже встигли охрестити в народі – «лижним інструктором».

Контактні особи: Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua та Тата Пеклун, 067 622 71 12, peklun@gmail.com