Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — ГПУ через Верховний Суд спробує добитися відсторонення суддів ОАСК, які “засвітилися” на плівках НАБУ

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду розгляне скаргу Генеральної прокуратури України (ГПУ) на відмову Вищої ради правосуддя (ВРП) тимчасово відсторонити від виконання обов’язків суддів Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка, Ігоря Погрібніченка і судді Суворовського райсуду Одеси Івана Шепітка. Усі вони підозрюються у винесенні неправосудних рішень і втручанні в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

Адреса суду: вул. Московська, 8. Час: 21.10 о 10:00 (Шепітко) і 15:30 (Погрібніченко). 22.10 0 15:40 (Вовк). Головуючі судді: Саприкіна І.В., Стеценко С.Г., Блажівська Н.Є.

Керівника ОАСК Павла Вовка і суддів Погрібніченка і Шепітка зафіксували на прослушці Національного антикорупційного бюро (НАБУ). На плівках вони обговорювали вплив на роботу ВККС, аби уникнути кваліфікаційного оцінювання, а також призначити до комісії лояльних членів.

Після вручення підозри ГПУ ініціювала відсторонення суддів від роботи на два місяці. Це може зробити тільки Вища рада правосуддя. Але ВРП відмовилася це робити. Ба більше, мотивів такого рішення члени Ради не пояснили. 

Генпрокуратура надіслала скаргу на рішення ВРП до Касаційного адмінсуду Верховного Суду. Питання відсторонення Погрібінченка і Шепітки розглядатимуть у понеділок 21 жовтня. Щодо Вовка засідання відбудеться у вівторок 22 жовтня.

Нагадаємо, 26 липня 2019 року НАБУ оприлюднило записи розмов з кабінету голови ОАСК Павла Вовка.

Зокрема, на записах йшлося про те, що судді ОАСК за вказівкою голови суду забезпечать подання “потрібних” позовів до цього ж суду. Ці позови мали на меті створити штучні перешкоди в роботі самої ВККС, оскільки стосувалися її членів.

Крім того на “плівках” зафіксовано, що голова ОАСК тиснув на Уповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову, яка має квоту на призначення одного з членів ВККС. 

Денісова мала призначити до ВККС людину на прохання Вовка, в обмін на скасування трьох протоколів Національного агентства з питань запобігання корупції.