Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Компанія Дубневичів оскаржує рішення по справі НАБУ з 160 млн схемою закупівель на Укрзалізниці

У середу 20 червня о 12.00 Верховний суд (Київ, вул. Копиленка 6) розгляне скаргу на рішення суду про визнання недійсним скандального договору підприємства Укрзалізниці про закупівлю спорядження на суму понад 160 мільйонів гривень. Позов ініціювало НАБУ, оскільки закупівлю провели в обхід тендеру та за завищеними цінами.

Касаційну скаргу у справі подало підконтрольне нардепам Дубневичам підприємство «Корпорація КРТ». Їх не влаштовує рішення судів, які задовольнили позов НАБУ та визнали недійсним договір поставки залізничного спорядження на суму понад 160 мільйонів гривень.

Відповідний позов НАБУ подало ще у 2016 році, коли виявило відповідну схему під час розслідування кримінального провадження щодо зловживань на підприємствах Укрзалізниці. Тоді встановили, що залізничники уклали договір з Коростенським заводом залізобетонних шпал без проведення тендеру, як того вимагало законодавство.

Більше того, як встановили детективи, різниця між  цінами закупівлі та середніми ринковими цінами на закуплені за цим договором кріплення до шпал становить більше 26 мільйонів гривень.

Попри те, що договір підприємство Укрзалізниці укладало із Коростенським заводом, останній виступав прокладкою та купував продукцію у інших підприємств, серед яких ТОВ «Корпорація КРТ», записана на ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське», засновниками якого є народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Богдан та Ярослав Дубневичі.

Слід зазначити, що справа тривалий час затягувалася та кочувала різними інстанціями. Спочатку Господарський суд міста Києва відмовив НАБУ повністю, як і Київський апеляційний господарський суд. І лише Касаційний господарський суд у складі Верховного скасував рішення судів нижчих інстанцій і змусив розглядати справу спочатку, після чого вже інший склад суду в  тому ж Господарському суді м. Києва та Київському апеляційному суді повністю підтримали позицію НАБУ.

 

Адреса: м. Київ, вул. Копиленка, 6, зал судових засідань №202 (другий поверх)

Склад суддів: головуючий Суховий В.Г. та судді Берднік І.С., Міщенко І.С.