Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – акція: двометровий унітаз під Парламентом

Запрошуємо журналістів та активістів в середу, 17 червня, о 10.00 на акцію “Не зливайте антикорупційну прокуратуру”.

Громадські активісти привезуть 2-метровий унітаз під стіни Верховної Ради (3 під’їзд), а пізніше, о 15:00 – під Комітет з питань забезпечення правоохоронної діяльності (Кожем’якіна).

В цей унітаз активісти, вдягнені в маски Порошенко, Яреми, Шокіна та Махніцького, “зливатимуть” (вкидатимуть) справи з написами імен ТОП-чиновників. Це – ті справи, що “злила” Генеральна прокуратура вже за нової влади.

Перед акцією, о 10.00 представники громадськості та народні депутати проведуть прес-брифінг. У ньому візьмуть участь:

 • Єгор Соболєв, народний депутат України
 • Віталій Шабунін, Центр протидії корупції
 • Дарина Каленюк, Центр протидії корупції
 • Ярослав Юрчишин, Реанімаційний пакет реформ

Таким чином громадські активісти наочно продемонструють, як і надалі зливатимуть ТОП-розслідування, в тому числі і Антикорупційного бюро, у разі голосування законопроекту №2667 в редакції Юрія Луценко, що робить нову Антикорупційну прокуратура залежною від Президента.

Активісти закликають Верховну Раду та правоохоронний Комітет підтримати правки антикорупційних експертів та депутатів від різних політичних сил, які забезпечують незалежність Антикорупційної прокуратури від політичного впливу.

Антикорупційна прокуратура – новий спеціалізований підрозділ ГПУ, що утворюється для нагляду за кримінальним слідством Національного Антикорупційного Бюро і має бути максимально автономною від Генеральної прокуратури, яка вже довела свою бездієвість.

Президентською фракцією наразі пропонується змінити ЗУ “Про прокуратуру”, зокрема, процедуру формування конкурсної комісії з обрання голови Антикорупційної прокуратури так, щоб дозволити Президенту безпосередньо впливати на його призначення, та мати інструмент політичного тиску та розправи над опонентами.