Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Комітет у закордонних справах заслухає Генпрокуратуру щодо зняття санкцій з Клюєва

У середу 28 лютого о 15.00 комітет Верховної Ради у закордонних справах обговорить (без)діяльність правоохоронних органів, які мали надати докази ЄС для продовження міжнародних санкцій відносно корупціонерів часів Януковича.

Зокрема депутати розглянуть ситуацію, що привела до зняття санкцій з Сергія Клюєва — колишнього депутата Партії Регіонів, брата Андрія Клюєва — близького та давнього помічника Віктора Януковича, а також друга кума Путіна Медведчука. Санкції на нього були накладені в 2014 році та уточнені в 2015 році.

Брати Сергій та Андрій Клюєви підозрюються  у заволодінні АТ “Завод Напівпровідників”, а також привласненні 370 мільйонів державних коштів та 1000 га земель. Крім того компанії Клюєвих досі винні державним банкам щонайменше 15 млрд гривень.

Нагадаємо, що 21 лютого Європейський Суд Справедливості скасував санкції проти народного депутата Сергія Клюєва. Це означає, що 6 березня ЄС не подовжить санкції проти екс-соратника Януковича. Основною причиною такого рішення суду стали обгрунтовані сумніви щодо “адекватності доказів”, які Україна передавала Євросоюзу.

Це вже восьмий соратник Януковича, якого виключили із санкційного списку ЄС. Причиною цього є бездіяльність Генеральної прокуратури України та її керівників.

Адреса засідання — вул. Садова 3а, кім. 833. Акредитація журналістів за телефоном: 044 255 28 32 або 044 255 35 87