Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Депутати намагатимуться протягнути аудитора НАБУ

Завтра у середу 16 травня о 15.00 комітет з питань запобігання та протидії корупції розгляне рішення про голосування у Верховній Раді за аудитора НАБУ з порушенням процедур.

Це вже четверта спроба депутатів обрати аудитора НАБУ від парламенту і знову в обхід затвердженого самим ж комітетом порядку.

16 травня під час засідання комітету депутати вимагатимуть розглянути “питання щодо затвердження” аудитора НАБУ. Це незважаючи на те, що комітет місяць тому сам затвердив положення про конкурс на посаду аудитора НАБУ, яке вимагає спершу громадського обговорення поданих кандидатур, а потім – співбесід із кандитатами.

Маючи рішення комітету не проводити співбесіди та громадське обговорення, нардепи отримають підстави для розгляду кандидатури аудитора НАБУ від парламенту вже у четвер 17 травня.

Таке поспішання пов’язане із бажанням провести голосування за аудитора “пакетом” із обранням членів до ЦВК, оскільки більшість кадрових питань, такі як обрання голови Нацбанку, Рахункової палати та Омбудсмена парламент уже вирішив. Влада хоче використати останню можливість протягти аудитора у режимі “договорняка” — одночасно “узгоджених всіма політичними силами” членів ЦВК та аудитора НАБУ.

Затвердження аудитора всупереч визначеній процедурі ставить під сумнів весь результат аудиту. Мало того, повноваження незаконно призначеного аудитора можна легко оскаржити в суді, а разом із цим – і весь висновок аудиту.

Нагадаємо, що це вперше НАБУ буде проходити зовнішній аудит, рішення якого може бути єдиною підставою для зняття директора бюро.

Адреса: вул. Садова 3-А, зал засідань №330

Акредитація: (044) 255 35 87 (прес-служба Верховної Ради України)

Анонс на сайті комітету: http://bit.ly/2IDEXle