Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – депутати “каструють” Агенцію з повернення активів

Депутати «каструють» Агенцію з повернення активів: забирають функцію управління та реалізації арештованого майна. 

Запрошуємо 4 листопада о 15.00 на Комітет ВР із запобігання та протидії корупції, на якому депутати розглядатимуть понад 300 правок до проекту закону, що утворює Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Частина із поданих депутатами правок позбавляє Агентство функції управління арештованим майном, що консервує чинну неефективну систему, в якій слідчі та прокурори непрозоро та на власний розсуд здійснюють реалізацію арештованим майном.

Інші правки у переважній більшості носять суто технічний характер і покликані затягнути розгляд законопроекту у Комітеті, аби проекти законів не потрапили в сесійну залу на цьому тижні. Тоді депутати матимуть час перекроїти проект закону та внести туди Такі зміни викривлять суть та мету появи окремого Агентства з розшуку та управління конфіскованими злочинними активами.

Нагадаємо, у жовтні за відповідний законопроект (№3040) у першому читанні проголосувало 237 народних депутатів. Передбачається, що нове Агентство буде займатися виявленням, оцінкою та управлінням, після рішення суду, активами, одержаних злочинним шляхом, вартістю понад 200 000 грн (200 розмірів мінімальних заробітних плат). Арештовані гроші або доходи від управління повернутими активами зараховуватимуться на депозитні рахунки Агентства в державних банках або до Державного бюджету України – з них 25% до спеціального державного фонду. Розпорядником коштів цього Фонду буде саме Агентство, а гроші спрямовуватимуться на відшкодування витрат від управління активами, захист учасників кримінального судочинства та викривачів корупції.

Аналогічні Агентства існують у країнах Європи та довели свою ефективність. Так, французьке агентство з менеджменту арештованих і конфіскованих активів (AGRASC) з 2011 по 2014 роки сплатило до бюджету 4,5 млн євро, до фонду боротьби з наркотиками – 5,9 млн євро, 1,2 млн євро повернуто державним кредиторам, 23 млн євро відшкодовано особам. які потерпіли від злочинів. При цьому, агентство повністю забезпечувало свою роботу за рахунок надходжень від менеджменту активами (3,6 млн євро за три роки: 2011-2014 рр.).

Просимо медійної підтримки на Комітеті.

Комітет пройде за адресою вул. Садова 3а
Контактний телефон для акредитації: 044 255 35 03.