Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Автопробіг до Генпрокурора

грудня, в суботу, у Всесвітній день боротьби з корупцією Автомайдан разом з Центром протидії корупції організовують Автопробіг до будинку Генерального прокурора України – Юрія Луценка.

Встановлюватимемо перед будинком Луценка “клановий прапор корупціонерів” – клітчату ковдру на флагштоку.

В кінці минулого тижня Юрій Луценко здав мережу агентів НАБУ, що працювали під прикриттям, врятувавши ТОП-корупціонерів. Свого часу саме ці агенти під прикриттям викрили корупцію серед народних депутатів у справі “бурштинових мафіозі”.

Замість обіцяної боротьби з корупцією Луценко став головним захисником ТОП-корупціонерів.

Розкриття інформації про агентів, що є державною таємницею, це – порушення ст. 328 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі до 5 років.

Автопробіг аполітичний і проводиться виключно громадськими організаціями. Ми просимо всіх учасників НЕ КОРИСТУВАТИСЯ ніякою партійною символікою. Єдина, допустима на акції символіка – державний прапор України.

Закликаємо долучатися громадських активістів, а також небайдужих українців. Збір учасників автопробігу об 11.00 в парку ім. Пушкіна на Проспекті перемоги ( між. Станціями метро Шулявська та КПІ).