Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Арештовані на Львівщині ТЕЦ депутатів Дубневичів можуть не запрацювати через НКРЕКП

9 жовтня 2018 року о 10-00 за адресою вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал) відбудеться засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), під час якого буде вирішено питання про видачу ліцензії компанії, яку обрали для управління арештованими ТЕЦ у Львівській області, власниками яких є народні депутати, брати Богдан та Ярослав Дубневичі.

Йдеться про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та виробництва теплової енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М». Цю компанію для управління арештованими ТЕЦ обрало Агентство з розшуку та управління арештованим майном. Раніше АРМА та НАБУ виграли суд, який визнав законним арешт ТЕЦ та передачу їх в управління Агентства, що унеможливить подальше розкрадання газу на цих підприємствах.

Якщо обрана керуюча компанія не отримує ліцензії від НКРЕКП 9 жовтня, то вона не зможе розпочати управління ТЕЦ і, відповідно, завчасно підготуватися до опалювального сезону, який розпочнеться 15 жовтня.

Проект рішення НКРЕКП, оприлюднений на сайті, – відмовити у видачі ліцензії  на підставі відсутності у обраного АРМА управителя необхідних документів та обладнання.

4 жовтня під час селекторної наради з перевірки стану підготовки до холодів під головуванням віце-прем’єра Геннадія Зубка голова НКРЕКП Оксана Кривенко заявила (відео), що Комісія пропонувала АРМА обрати новим управителем ТЕЦ “діючого ліцензіата“, тобто, компанії Дубневичів, де, за даними НАБУ, вкрали понад 300 млн куб. м природного газу НАК “Нафтогаз України” на суму понад 1,4 млрд грн. “Це б дозволило швидше приступити до роботи”, вважає Кривенко.

Дві ТЕЦ у Львівській області, бенефіціарами яких є народні депутати брати Богдан та Ярослав Дубневичі, були передані за рішенням суду в управління АРМА у серпні 2018 року.

За даними Національного антикорупційного бюро України, упродовж 2013-2015 років була організована схема, коли фірми Дубневичів використовували пільговий газ для виробництва електроенергії, яку потім збували на оптовому ринку за ринковою ціною. Надприбути осідали на рахунка цих фірм і були легалізовані його ТОП-менеджментом.

***

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Акредитація ЗМІ за посиланням: http://bit.ly/2RxxmpY