Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Апеляційний суд розгляне скаргу чиновниці АМКУ на покарання за виконання закону

У понеділок 25 березня Київський апеляційний суд розгляне скаргу державної уповноваженої Антимонопольного комітету України (АМКУ) Агії Загребельської щодо її покарання за виконання закону. Раніше Солом’янський районний суд міста Києва визнав її винною у порушенні антикорупційного законодавства.

Початок засідання — 14:00. Адреса суду — вул. Солом’янська, 2а. Головуючий суддя — Томара Юденко.

У справі “Загребельська проти НАЗК” Київський апеляційний суд є останньою інстанцією. Зрештою, якщо апеляційний суд підтвердить рішення першої інстанції, у подальшому чиновницю взагалі можуть звільнити з посади.

Нагадаємо, 8 лютого суддя Солом’янського районного суд міста Києва Сергій Агафонов визнав винною Агію Загребельську у тому, що вона начебто порушила антикорупційне законодавство. Ці претензії їй висувало Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

Суд оштрафував Загребельську на 1700 гривень, погодившись із протоколом НАЗК.

Так, один з близьких родичів Загребельської за довіреністю їздив на її старому автомобілі Toyota. Родич продав автівку за 300 тис. грн, а Загребельська подала до НАЗК інформацію про суттєві зміни в майновому стані через три дні після того, як отримала кошти від продажу автомобіля та підтверджуючі документи.

НАЗК склало проти Загребельської протокол за начебто порушення антикорупційного законодавства. В агентстві вирішили, що чиновниця мала повідомити їх про суттєві зміни в майновому стані через десять днів після зняття з реєстрації авто, а не коли вона була офіційно повідомлена та отримала дохід. Хоча закон говорить про зворотне – повідомлення подається у десятиденний строк саме з моменту отримання доходу.

Держуповноважена відома розслідуваннями у сфері ігрового бізнесу, посередницьких “прокладок” на доступі до бази оцінок Фонду держмайна, картельної змови “харчових” підрядників Міністерства оборони, різноманітних схем у сфері Мін’юсту.