Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Антикорупційний суд може об’єднати справи Мартиненка і його “правої руки” Скаленка

У четвер 24 жовтня у Вищому антикорупційному суді (ВАКС) відбудеться засідання у справі екснардепа Миколи Мартиненка та його спільників щодо розкрадання майже 700 млн грн з державних підприємств. Провадження можуть об’єднати зі справою Павла Скаленка, який представляв пов’язану з Мартиненком фірму-прокладку.

Початок засідання о 14-00. Адреса суду: проспект Перемоги, 41. Головуюча суддя: Леся Федорак.

Слідство вважає що Павло Скаленко представляв фірму-прокладку Bradcrest, на яку перераховувалися розкрадені Мартиненком і ко на держпідприємстві НАЕК “Енергоатом” 6,4 млн євро. Але фігурант довгий час переховувався за кордоном, тому справу проти нього прокурори вели окремо від самого екснпрадепа та інших спільників.

Скаленка затримали, коли він повернувся до України 6 жовтня 2018 року. Його заарештували після року розшуку. 

На підготовчому засіданні 17 жовтня прокурори просили об’єднати справи, адже вони стосуються одного і того ж злочину — розкрадання в “Енергоатомі”. Адвокати не заперечували, але хотіли добитися від суду перерви для того, щоб нібито витребувати обвинувальні акти в обох справах (а це не передбачено законом).

Врешті-решт суд відмовив адвокатам в оголошенні перерви і передав обидві справи колегії суддів за головування Лесі Федорак, яка й вирішуватиме питання про об’єднання. 

Нагадаємо, Мартиненка та спільників обвинувачують в організації схеми з розкрадання коштів українських держпідприємств “Східний гірничо-збагачувальний комбінат” і “НАЕК Енергоатом”. 

Другий епізод стосується закупівлі “СхідГЗК” уранового концентрату. Підприємство мало самостійно забезпечити видобуток сировини, проте керівництво закупило її за кордоном через австрійську фірму-прокладку “Штоєрман”, пов’язану з Мартиненком, спричинивши шкоду у розмірі 17,2 млн доларів США.