Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Антикорсуд почне розгляд справи голови Держаудитслужби Гаврилової за брехню в декларації на понад 7 млн грн

У понеділок 30 вересня у Вищому антикорупційному суді відбудеться засідання у справі голови Державної аудиторської служби (ДАСУ) Лідії Гаврилової. Її обвинувачують у декларуванні недостовірної інформації щодо дороговартісного майна на 7,5 млн грн.

Початок засідання: 10:00. Головуюча суддя: Гавриленко Т.Г. Адреса суду: проспект Перемоги, 41.

Гавриловій вручили підозру у січні 2018 року. Детективи Національного антикорупційного бюро виявили, що протягом 2015-2017 років керівниця ДАСУ набула  майно, вартість якого значно перевищує доходи.

Йдеться про позашляховик 2016 року випуску, дороговартісні меблі, техніку, готівку у сумі 112,8 тис. дол. США та 8,5 тис євро і золоті злитки. 

Примітно, що на питання про злитки в одному з інтерв’ю Гаврилова відповіла: “кожен українець має золоті злитки”. 

Крім того, Гаврилова внесла недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 (понад 2,86 млн грн) та 2016 (понад 4,67 млн грн) роки. Вона вказала недостовірну вартість квартири у Києві: 1,06 млн грн, замість фактичних 2,74 млн грн. Також не відображені автівка та два паркомісця, власником яких є її колишній чоловік. Слідство вважає, що попри розлучення Гаврилова досі має з ним сімейні стосунки.

Спочатку Гаврилову обвинувачували за двома статтями кримінального кодексу: незаконне збагачення і декларування недостовірної інформації. Однак Конституційний суд скасував статтю про незаконне збагачення, тому залишилося лише недекларування. 

Детективи НАБУ та прокурори САП намагалися добитися відсторонення Гаврилової від керівництва ДАСУ, але у судах їм відмовили

Більше того, Кабінет міністрів надсилав до Солом’янського райсуду листа з проханням не відстороняти Гаврилову і оцінити її “позитивні характеристики  та новаторський підхід в роботі”. Це можна розцінювати як тиск на суд.

Відстежуйте найгучніші справи НАБУ і САП, які переходять до Вищого антикорупційного суду, на нашому каналі у Telegram: https://t.me/fuckcorruption