Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – антикор законопроекти в комітетах: операція “Кастрація”

17 лютого, о 15.00 на Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглядатимуть питання арешту та спецконфіскації злочинних активів (вул. Садова 3а, кабінет 727). 

Проект Закону України “Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської Комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, стосовно удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації” (реєстр. № 4054) та проект Закону України  «Про внесення змін до Закону України “Про прокуратуру” щодо забезпечення прозорості в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з метою виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду» (реєстр. № 4055) були розроблені Міністерством юстиції України спільно з Генеральною прокуратурою та передбачають можливість конфіскації майна третіх осіб.

Ці законопроекти погоджені ЄС та прийняття їх без змін до урядового тексту є вимогою ЄС.

Ключовими депутатами, які не дали прийняти законопроект про арешт та конфіскацію №4054 в першому читанні та цілому стали Олена Сотник (Самопоміч), Сергій Власенко («Батьківщина») та Андрій Кожемякін («Батьківщина»).

Нагадаємо, що в листопаді, незважаючи на спротив громадськості та Міністерства юстиції України, Верховна Рада ухвалила законопроекти №2541а та №2540а, які зробили неможливим арешт та конфіскацію майна третіх осіб. Фактично депутати тоді унеможливили  конфіскацію розкішних авто та елітних квартир дружин, коханок та тещ малоімущих посадовців.

Це зрозуміло, адже більшість народних депутатів не бажали підставляти під удар своє майно.

Тим не менше, ЄС не прийняв існуюче, спаплюжене формулювання закону та вимагає прийняття його в формулюванні, запропонованому Мінстерством юстиції України.

На засіданні комітету буде присутній Міністр юстиції України Павло Петренко.

Просимо медійної підтримки на комітеті.