Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Активісти принесуть Президенту “криваві тушки-іванюшки” від Юри Єнакієвського, з якого ЄС зняли санкції

У понеділок о 10.00 активісти проведуть під Адміністрацію Президента (вул. Лютеранська) акцію протесту, під час якої передадуть президенту Петру Порошенку подяку у вигляді кривавих тушок від основного постачальника “тітушок” на Майдан – Юри Іванющенка.

Сьогодні, 3 березня Європейський Cоюз зняв санкції з Юрія Іванющенка, близького соратника Януковича, який під час Революції гідності був основним постачальником та фінансистом “тітушок”, які калічили та вбивали активістів.

Антикорупціонери віддячать Порошенку гнилими кривавими тушками за те, що з Іванющенка зняли санкції і не конфіскували мільйони арештованих за кордоном грошей на його рахунках.

Разом із поплічниками з банди Януковича Юра “Єнакієвський “потрапив у санкційні списки європейців, утім, три українських генеральних прокурори за три роки слідства не змогли довести злочини Іванющенка.

Через відсутність кримінальних проваджень по корупційних злочинах Євросоюз зняв з Іванющенка санкції – йдеться у офіційному повідомленні ЄС.

Напередодні акції відбудеться брифінг:

 • Дар’ї Каленюк з Центру протидії корупції
 • Олексій Гриценко з Автомайдану
 • Андрій Слюсар, керівник проекту боротьби з топ корупцією Трансперенсі Інтернешенл Україна
 • народні депутати та громадські діячі

Роль Юри Єнакієвського під час Майдану взагалі не була предметом розслідувань ГПУ. Єдині дві кримінальні справи, які злили прокурори, були порушені за заявами Центру протидії корупції.

Зокрема, у справі по незаконному збагаченню стосовно 72 мільйонів швейцарських франків, які виявили на його рахунках, Іванющенку оголошено підозру. З моменту винесення підозри слідчі дії ГПУ майже не проводилося, обвинувальний акт так і не було підготовлено і адвокати звернулися до суду з вимогу закрити провадження щодо Іванющенка.

27 січня 2016 року суд зобов’язав прокурора закрити справу, така ухвала оскарженню не підлягає. Проте ГПУ почала її навмисно та оскаржувати під надуманими приводами, і в результаті 16 лютого 2017 року Верховний суд остаточно відмовив ГПУ в спробі скасувати рішення суду.

Єдине, що відділяло Іванющенка від статусу “чесного бізнесмена”, – це санкції ЄС, які за відсутності кримінальних проваджень щодо нього в Україні, сьогодні були зняті.

Для більш детальної інформації: Олександра Устінова, 067 550 15 70, Тата Пеклун 067 622 7112