Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Активісти принесуть під суд ґрати для мера Одеси Труханова

У вівторок 25 червня активісти принесуть ґрати під будівлю Малиновського районного суду міста Одеси, де на днях мають винести вирок одеському меру Геннадію Труханову у справі щодо заволодіння 92 млн грн під час придбання міською радою будівлі заводу “Краян”. Активісти вимагатимуть справедливого вироку для Труханова.

Акція розпочнеться о 09.30 біля будівлі суду на вулиці Василя Стуса, 1а. На початку акції пройде брифінг за участі спікерів:

 • Віталій Устименко, керівник одеського осередку ВГО Автомайдан
 • Віталій Цокур, юрист Центру протидії корупції

Активісти розкажуть, чому слід очікувати виправдувального вироку для мера Одеси і чому рішенню цих суддів довіряти не варто.

Цього ж дня у Малиновському суді о 10.00 продовжиться фінальний етап судового процесу — дебати між сторонами.

У п’ятницю, 21 червня, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) зачитали нове обвинувачення Труханову, а вже у понеділок 24 червня почалися судові дебати — фінальна частина судового процесу.

Засідання призначені на 24-27 червня і 1, 3 і 5 липня, але цілком ймовірно, що вирок оголосять уже найближчими днями.

На початку року справа Труханова почала розглядатися шаленими темпами. Навесні засідання відбувалися подекуди щодня, а інші справи Малинівського суду відкладали.

Труханова намагаються “вберегти” від Вищого антикорупційного суду (ВАС), завершивши справу у нереформованому суді першої інстанції і такій самій апеляції.

2016 року Одеська міськрада на чолі з Трухановим купили приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн у 44 рази дорожче, ніж за 10 місяців до того приватна фірма придбала його в державного підприємства через “компанії-прокладки”.