Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Активісти принесуть Холодницькому рюкзак пакуватися на вихід

У вівторок 17 липня о 10.00  під стінами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за адресою вул. Ісаакяна 17  активісти  проведуть акцію “Холодницький, пакуй речі і на вихід!”. Вони принесуть рюкзак Антикорупційному прокурору Назару Холодницькому, вимагаючи від нього “спакувати речі” і  піти у відставку.

Перед акцією, о 10.00 пройде короткий прес-брифінг. У ньому візьмуть участь:

 • Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції
 • Роман Маселко, Автомайдан, екс-голова Ради громадського контролю при НАБУ
 • Масі Найєм, учасник ініціативи “Декларація Небайдужих”, ветеран АТО, юрист

Нагадаємо, що минулого тижня Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила провадження у “справі рюкзаків” щодо двох фігурантів – сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова й екс-заступника міністра Сергія Чеботаря через відсутність “прямих достатніх доказів”. Це викликало неабиякий розголос в ЗМІ, оскільки ще нещодавно Назар Холодницький стверджував, що доказів проти сина Авакова у справі достатньо.

Слід відмітити, що це не єдина справа, яку “злив” керівник САП Назар Холодницький. На плівках із записами з його кабінету є докази того, що він попереджав про обшуки та чіткому інструктував фігурантів кримінальних проваджень, які ведуть його ж прокурори, а саме: що і як робити, щоб уникнути покарання.

Зокрема мова йде про справи хабара в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун, мера Одеси Геннадія Труханова, екс-голови НАЗК Наталії Корчак, народного депутата Георгія Логвинського. Це теж стало відомо із прослушки в його кабінеті.

26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів розглядатиме “справу” Назара Холодницького, за результатами якої він за законом мав би втратити з посаду керівника. Саме тому активісти вимагатимуть від нього піти у відставку.