Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – акція під ВР “нардепи” розгрібатимуть гори конфіскованих грошей

13 квітня о 10.00 антикорупційні активісти пікетуватимуть Парламент з вимогою не ухвалювати законопроект №4057, який дозволить прокурорам конфісковувати гроші у громадян до вироку суду та без належного слідства.

Активісти на площі перед Парламентом у образі народних депутатів-співавторів законопроекту – Пашинського (Народний Фронт) та Вінника (БПП), а також прокурорів та слідчих “ділитимуть” лопатами конфісковані у громадян “гори грошей”.

Активісти роздаватимуть народним депутатам символ їхнього правового свавілля – лопати із надписом: “конфіскую без суду та слідства” – саме таку можливість після ухвалення закону отримають правоохоронці, які під гаслами “повернути награбоване командою Януковичів” насправді отримають іще один дієвий інструмент тиску та узаконеного грабежу громадян та підприємців у всій країні.

Перед початком акції відбудеться брифінг антикорупційних активістів:

 1. Дарини Каленюк, Центр протидії корупції
 2. Катерина Бутко, Автомайдан
 3. Олександр Банчук, експерт Центру політико-правових реформ

Справа в тому, що Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №4057, яким в Україні вводиться новий режим спецконфіскації – до вироку суду і готує документ до другого читання, активно пресуючи депутатів, які не хочуть голосувати за сумнівний проект закону.

Автори законопроекту придумали таким чином забрати арештовані гроші та цінні папери Януковича так його соратників. Як відомо, Генеральна прокуратура Україні не здатна довести економічні злочини поплічників Януковича, а отже – і конфіскувати награбоване ними доступними правовими інструментами, які уже передбачені в українському законодавстві. Тому нардепи вирішили просто ухвалити закон, а не змушувати прокурорів виконувати чесно свою роботу.

У середу на профільному правоохоронному комітеті народні депутати намагатимуться внести в проект закону №4057 правки, які ніби-то мають привести законопроект у відповідність до європейських та міжнародних стандартів. Але насправді, лише узаконять нову рейдерську схему для прокурорських та допоможуть Януковичам легалізувати своє майно через Європейський суд з прав людини.

Висновки міжнародних організацій та українських експертів однозначні – закон виправити зараз у відповідності до міжнародних стандартів неможливо.

Контактні особи:

Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua

Тата Пеклун 067067 622 71 12, peklun@gmail.com