Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – протести: депутати, ви уху їли?

У понеділок, 3 жовтня, під час погоджувальної ради активісти проведуть акцію «Ви Уху їли?» – варитимуть уху та вимагатимуть від народних депутатів не включати в порядок денний законопроекти, які, фактично, нівелюють більшу частину антикорупційної реформи в Україні.

Включивши проекти законів в порядок денний сесії одразу після отримання грошей від МВФ народні депутати перейдуть межу дозволеного, адже умисно обманюють міжнародних партнерів України.

Акція розпочнеться о 10.30, перед входом до будівлі парламентських комітетів за адресою: вул. Інститутська 18\2.

Хочемо нагадати, що одразу по отриманню траншу МВФ, який був наданий Україні після виконання нею зобов’язань у сфері антикорупційного законодавства, у Верховній Раді було зареєстровано декілька законопроектів, які відміняють досягнення в антикорупційній реформі.

Зокрема законопроект від голови фракції БПП Гриніва #5192 нівелює систему електронного декларування, оскільки закриває інформацію про всю готівку, коштовності та цінні подарунки, якими володіють держслужбовці.

Іншими законопроектами від депутатів БПП пропонується забрати повноваження в Антикорупційного бюро і дати можливість генеральному піар-прокурору одноосібно визначати, які справи розслідуватиме НАБУ, а які – ні. Цей проект закону перетворить боротьбу з ТОП-корупцією в Україні на ручний інструмент політичної розправи, зосереджений в руках однієї людини.

Напередодні акції, о 10.30 відбудеться брифінг:

·         Віталія Шабуніна, голова правління Центру протидії корупції
·         Олексія Гриценка, представник АвтоМайдан
·         Олександри Дрік, Люстраційний комітет
·         Віталій Касько, член правління Transparancy International Україна

В акції також візьмуть участь представники «Центру протидії корупції», РПР, «Громадського люстраційного комітету», «Автомайдану», «Transparancy International України», «Центру UA».

У разі включення проектів законів у порядок денний сесії активісти розпочнуть в перший сесійний день Ради довготривалу акцію протесту.

Контактний телефон: 093 356 32 59.