Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Адвокати Дубневичів укотре намагаються зняти арешт з ТЕЦ на Львівщині

26 і 27 лютого о 14.00 в Солом’янскому суді міста Києва відбудеться черговий розгляд клопотання про зняття арешту з Новояворівської ТЕЦ, кінцевими бенефіціарами котрої є народні депутати-брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

Нещодавно суд відмовив Дубневичам у знятті арешту з Новороздільської ТЕЦ, попри намагання адвокатів переконати суд, що тимчасові управителі погано справляються з керуванням.

Як відомо, останнього разу суд розглядав питання зняття арешту з Новояворівської ТЕЦ 6 грудня 2018 року. На тому засіданні суд також відмовив Дубневичам. Тоді адвокати аргументували клопотання про зняття арешту не актуальними питаннями. Наприклад — зрив опалювального сезону. Однак, їх доводи під час засідання спростували прокурори та детективи.

Зауважимо, що дві ТЕЦ у Львівській області — Новояворівська та Новороздільська, бенефіціарами яких є народні депутати брати Богдан та Ярослав Дубневичі, були передані за рішенням суду в управління АРМА у серпні 2018 року. Причина — кримінальне провадження НАБУ щодо схем на обох ТЕЦ, через які держава втратила понад 1,4 млрд грн.

Відповідно до вимог закону, АРМА обрала нового управителя ТЕЦ. Після цього власники ТЕЦ та їхні менеджери саботували роботу ТЕЦ — знищили технічну документацію, забрали частину важливого обладнання та підбурювали працівників не виходити на роботу.

Дубневичі уже не вперше намагалися зняти арешт та повернути контроль над ТЕЦ на Львівщині. У разі зняття арешту вони б повернулися під контроль менеджерів, що діяли в інтересах братів Дубневичів і схему з розкрадання газу було б відновлено.

Нагадаємо, за даними Національного антикорупційного бюро України, впродовж 2013-2015 років Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ отримували природний газ за пільговими цінами від НАК «Нафтогаз України» ніби для постачання тепла населенню. Проте насправді продавали частину газу за пільговими цінами приватним компаніям.У результаті цього державним інтересам в особі НАК «Нафтогаз України» завдано збитків на суму понад 1,4 млрд грн.

Адреса суду — м. Київ, вул. Полковника Шутова, 1 кабінет №9. Суддя — Вадим Сенін