Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – акція: Піноккіо в Генеральній прокуратурі

Завтра під стінами Генеральної прокуратури відбудеться акція “Шокін – брехло”, на якій громадські активісти привезуть опудало Шокіна з величезним носом як у Піноккіо.

Це символізуватиме, що Генеральний прокурор Віктор Шокіна забрехався у своїх розповідях, як Президенту, так і міжнародним колегам.

Справа в тому, що Віктор Шокін завив, що ЄС не має претензій до делегованих ним 4 представників до конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора. Офіційна заява ЄС підтвердила, що міжнародна спільнота шокована вибором представників від Генерального прокурора, оскільки багато цих людей замішані в гучних корупційних скандалах, і не можуть бути тими, хто обиратиме Антикорупційного прокурора. Громадськість вимагатиме від Шокіна перестати брехати та замінити свою четвірку в комісії на достойних людей.

Акція відбудеться в середу, 23 вересня, о 9.30, під стінами Генеральної прокуратури України, за адресою: вул. Різницька 13/15.

Перед акцією пройде прес-брифінг. В прес-брифінгу візьмуть участь:

 • Дарина Каленюк, Центр протидії корупції
 • Ярослав Юрчишин, Реанімаційний Пакет Реформ
 • Катерина Бутко, Автомайдан.

Після брифінгу громадські активісти передадуть величезний ніс Генеральному прокурору України Віктору Шокіну та закличуть його носити його та показувати справжнє обличчя брехуна.

Акредитації шоу не потребує.