Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Адміністративні суди продовжують рятувати Насірова від кримінальної відповідальності

У понеділок 24 червня Шостий апеляційний адміністративний суд (м. Київ) продовжить розглядати скаргу на рішення Окружного адмінсуду Києва, яким одіозний суддя Євген Аблов задовольнив позов екс-керівника Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова. Тоді суддя Аблов фактично вирішив, що Роман Насіров виконував лише “церемоніальну функцію”, підписуючи незаконні розстрочки зі сплати податків компаніям нардепа-втікача Олександра Онищенка.

Початок засідання о 13:30. Адреса: м. Київ, вул. Московська, 8, зала засідань №5. Головуючий суддя: Андрій Парінов.

Цю справу розглядають від початку 2018 року, але судді так і не ухвалили остаточного рішення, призупинивши її розгляд.

Проте, на останньому засіданні 20 червня 2019 року колегія апеляційного суду у складі Андрія Парінова, Олександра Беспалова і Наталії Літвіної усунула від цієї справи НАБУ і САП, частково задовольнивши клопотання адвокатів Насірова про закриття адміністративного провадження.

На початку 2018 року адвокат Насірова вже подавав подібне клопотання, але отримав відмову від попереднього складу суду.

Тепер рішення Аблова надалі оскаржуватиме державне підприємство “Укргазвидобування”, і апеляційний суд слухатиме його скаргу без участі НАБУ та САП.

Нагадаємо, що Роман Насіров подав позов до Окружного адмінсуду Києва про те, що начебто не відповідав як голова ДФС за надання розстрочок компаніям нардепа-втікача Олександра Онищенка.

Він зробив це для того, аби  перекласти відповідальність за свої вчинки на місцеві податкові інспекції.

Суддя Євген Аблов повністю задовольнив позов, після чого Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і держпідприємство “Укргазвидобування”, за допомогою якого компанії Онищенка видобували газ, оскаржили рішення Аблова в апеляційному суді.

Слід нагадати, що адміністративні суди не вперше допомагають одіозному екс-чиновнику. Свого часу саме адмінсуд поновив Насірова на посаді голови ДФС.

Колишнього керівника ДФС Романа Насірова обвинувачують у зловживанні службовим становищем і службовому підробленні.  Насіров ухвалив низку рішень, якими дозволив не платити податки компаніям Онищенка, які видобували газ. У результаті держава втратила понад 2 млрд грн.