Анонси

АНОНС – під Радою “нардепи” “стратять” НАБУ на шибениці

photo_144740 (1)

Перевдягнені у катів громадські активісти в масках лідерів парламентських фракцій облаштують на площі навпроти Парламенту справжню шибеницю, на якій символічно “стратять” Антикорупційне бюро.

АНОНС – суд ЦПК проти СБУ

Сьогодні, 10 травня о 16:30 відбудеться судове засідання по суті справи засекречених декларації керівництва Служби безпеки України, які Центр протидії корупції вимагає розсекретити та опублікувати відповідно до закону.

АНОНС – “лижні інструктори” та мультгерої пікетуватимуть Верховну Раду – хочуть стати аудиторами НАБУ

1DCC2DF6BB8BE31B

Активісти антикорупційних організацій та звичайні кияни прийдуть під будівлю Парламенту з лижами й бордами перевдягнуті в “лижних інструкторів” і мультяшних героїв – Панд, Черерашок Ніндзя, тощо, та табличками “Хочу бути аудитором НАБУ”.

АНОНС – Активісти принесуть Президенту “криваві тушки-іванюшки” від Юри Єнакієвського, з якого ЄС зняли санкції

17125234_10208088925931251_1608596690_n

У понеділок о 10.00 акція протесту під АП, під час якої активісти передадуть президенту подяку у вигляді кривавих тушок від основного постачальника “тітушок” на Майдан – Юри Іванющенка

АНОНС – Марш невідомих суддів – ВККС засекретила інфо про кандидатів до Верховного суду

Фото_Анонс_Марш невідомих суддів

Активісти вимагають від членів ВККС виконати пряму норму закону та негайно, до початку співбесід, опублікувати суддівські досьє кандидатів, які беруть участь у конкурсі до Верховного суду.

АНОНС – Е-декларування в заручниках у Конституційного суду – акція в день засідання КС

48-mps

Конституційний суд рік не рухав розгляд подання 48 нардепів з Опозиційного Блоку та Відродження, які, фактично, поставили під загрозу майбутнє електронного декларування, зробивши реформу заручником рішення суддів, які допомагали Януковичу узурпувати владу.