Анонси

АНОНС – Завтра Шабуніну вручать підозру і оберуть запобіжний захід у справі побиття псевдожурналіста. Голові ЦПК загрожує до 5 років ув’язнення

Завтра, 16 серпня, о 9.00 відбудеться вручення підозри та обрання запобіжного заходу в суді для голови правління Центру  протидії корупції…

АНОНС – ЦПК відкриває онлайн-інструмент контролю за антикорупційною реформою

map

У вівторок, 11 липня о 10.00 в Українському кризовому медіа центрі ЦПК представить результати проміжного звіту про виконання українською владою вимог Міжнародного валютного фонду та Європейського Союзу у сфері запобігання та протидії корупції.

АНОНС – Пам’ятник убитим медициною українцям встановлять під Верховною Радою

тизер Акция 10.07

В понеділок, 10 червня о 10.00 відбудеться акція «Пам’ятник жертвам медичного популізму». Пацієнти вимагатимуть від Верховної Ради проголосувати законопроекти з медичної реформи до парламентських канікул. В іншому випадку – медична реформа буде відкладена ще як мінімум на рік.

АНОНС – під Радою “нардепи” “стратять” НАБУ на шибениці

photo_144740 (1)

Перевдягнені у катів громадські активісти в масках лідерів парламентських фракцій облаштують на площі навпроти Парламенту справжню шибеницю, на якій символічно “стратять” Антикорупційне бюро.

АНОНС – суд ЦПК проти СБУ

Сьогодні, 10 травня о 16:30 відбудеться судове засідання по суті справи засекречених декларації керівництва Служби безпеки України, які Центр протидії корупції вимагає розсекретити та опублікувати відповідно до закону.

АНОНС – “лижні інструктори” та мультгерої пікетуватимуть Верховну Раду – хочуть стати аудиторами НАБУ

1DCC2DF6BB8BE31B

Активісти антикорупційних організацій та звичайні кияни прийдуть під будівлю Парламенту з лижами й бордами перевдягнуті в “лижних інструкторів” і мультяшних героїв – Панд, Черерашок Ніндзя, тощо, та табличками “Хочу бути аудитором НАБУ”.