Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Рада громадського контролю НАБУ відзвітувала про рік роботи

15 активістів за рік обрали понад 500 співробітників Бюро, включно з керівниками підрозділів та детективами, для яких  домоглися застосування поліграфу.

Перша Рада громадського контролю (РГК) Антикорупційного бюро України звітує про рік роботи. Основним заванням 15 активістів, які сформували Раду, став контроль за формуванням команди новоствореного правоохоронного органу. Для цього члени РГК увійшли в конкурсні комісії, які проводили співбесіди із майбутніми детективами, аналітиками та всіма керівниками підрозділів Бюро.

Журналісти та антикорупційні активісти як члени Ради здійснили перевірку на доброчесність понад 300 кандидатів на різні посади в Бюро, в тому числі – ретельно перевіряли документи, зв’язки та майнові декларації всіх кандидатів, що подавалися на посади детективів НАБУ.

«Нашою ключовою задачею було створити принципово новий правоохоронний орган без старих кадрів і кумівства, – розповідає Віталій Шабунін, голова Ради громадського контролю НАБУ. – Саме тому, вперше в Україні ми розглядали і біографії людей, які подавалися в бюро, та з ким вони раніше працювали. Ми викидали з конкурсу людей через погану репутацію чи колишні зв’язки, хоча за всіма професійними навиками вони мали б отримати роботу. Так, наприклад, через громадський тиск ми не допустили в бюро колишніх юристів регіоналів, екс-чоловіка Оксани Калетник, чи одіозного податківця на лексусі».

2016-06-01-info-antac

Окрім того, члени Ради громконтролю допомогли детективам Бюро у затриманні прокурора-хабарника, який намагався підкупити членів Ради громадського контролю за їх позитивне рішення про працевлаштування на посаду детектива. Наразі кримінальне провадження щодо горе-кандидата розглядається в суді, а сам підозрюваний перебуває під домашнім арештом. Йому загрожує позбавлення волі на  термін від 3 до 6 років.

Рада громадського контролю Антикорупційного бюро обирається відкритим он-лайн голосуванням на 1-річний термін. До першої Ради громадського контролю увійшли: Віталій Шабунін, Устінова Олександра та Дарина Каленюк з «Центру протидії корупції», Олексій Хмара, Ярослав Юрчишин, Андрій Марусов та Дмитро Шерембей з «Трансперенсі Інтернешнл Україна», автомайданівці Олексій Гриценко та Роман Маселко, журналісти Денис Бігус, Кисіль Аліса та Дмитро Чаплинський з проекту «Наші гроші» та журналісти-розслідувачі Максим Опанасенко та Олександр Гуменюк з “Громадянської служби “Свідомо”, а також Сергій Гула з руху «Ні хабарництву».

Вибори нового складу Ради громадського контролю при НАБУ відбудуться 2 червня 2016 року.