Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Протидія корупції у сфері державних закупівель: як змусити правоохоронні органи працювати – звіт

Державні закупівлі були і залишаються однією зі сфер господарської діяльності з високим рівнем корупції та слабкими інструментами громадського контролю за дотриманням тендерного законодавства.

За даними СБУ від 50% до 75% бюджетних коштів під час здійснення держзакупівель освоюється з численними порушеннями.

Збитки від корупційних оборудок у сфері становлять 10-15% (35-53 млрд. грн) видаткової частини держбюджету щорічно. Через непрозорі та неефективні процедури державних закупівель за останні роки Україна піддавалася серйозній критиці з боку міжнародного співтовариства за очевидні можливості для корупції.

Саме тому в 2013 та 2014 роках Центр протидії корупції сфокусував свою роботу на контролі за доброчесністю державних закупівель, а саме, посиленні парламентського контролю народними депутатами за сферою державних закупівель.

З цією метою у 2013 році Центр почав виконувати функції секретаріату українського відділення Глобальної організації парламентаріїв проти корупції GOPAC (Global Organization of Parliamentarians Against Corruption), учасниками якої в Україні стали 23 народних депутати від усіх політичних фракцій ВР VІІ скликання.

Разом з парламентарями Центр протидії корупції протестував ефективність використання депутатських звернень до контролюючих та правоохоронних органів для виявлення порушень та оскарження державних закупівель з очевидними ознаками корупції або інших форм зловживань.