Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Куратор 100 мільярдів. Хто очолить Національну службу здоров’я

27 лютого Національна комісія з питань вищого корпусу державної служби обере керівника Національної служби здоров`я України (НСЗУ).

Це новий орган, який створюється в рамках медичної реформи та який фактично контролюватиме всі виплати в сфері охорони здоров`я, обиратиме лікарні, які отримуватимуть гроші від держави та контролюватиме розподіл більше 100 мільярдів гривень щороку на оплату послуг пацієнтів”.

Слоган “гроші ідуть за пацієнтом”, який ми часто чули від МОЗ, котролюватиме саме НСЗУ, тобто від нього залежатиме куди, скільки і за яким пацієнтом грошей піде. Саме НСЗУ виступатиме замовником послуг, розраховуватиме тарифи, по яким платитиме держава за хворих, укладатиме договори про медичне обслуговування населення та багато чого іншого. Словом, МОЗ тепер відійде на другий план, адже тепер міністерство буде займатися більш стратегічними речами та розробкою політик.

Цікаво, що перелік кандидатів був оприлюднений менш ніж за добу до самого конкурсу та й те після того, як у  ЗМІ почали з’являтися повідомлення про непрозорість конкурсу. Проаналізували документи кандидатів теж в “пришвидшеному” темпі — за вихідні, адже прийом тривав до 23 лютого п’ятниці, а вже в понеділок стало зрозуміло, чиї документи  на конкурс були прийняті.

Відповідно до переліку кандидатів, оприлюдненого Нацкомісією з питань держслужби, на місце керівника НСЗУ претендують 14 осіб. Серед них і головні лікарі, і професійні держслужбовці, і власники фармацевтичного бізнесу, керівники приватних клінік і навіть колишні народні депутати.

Кандидати на посаду Голови Національної служби здоров'я-01

Кандидати на посаду Голови Національної служби здоров'я-02

Детальніше про тих, хто братиме участь у відборі на посаду керівника НСЗУ читайте за посиланням —http://life.pravda.com.ua/columns/2018/02/27/229226/