Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Хто заробляє на онкохворих дітях в Україні? – звіт

Онкологічні захворювання – другі за смертністю в Україні після серцево-судинних. За даними пацієнтської організації “ЮКАБ” щодня в Україні від онкологічних захворювань вмирає 239 людей або 10 людей – щогодини. 

Статистика онкохворих дітей ще більше невтішна – 30% зі 100% вмирають, кожна четверта дитина – протягом першого року після встановлення діагнозу.

Знизити рівень захворюваності та смертності серед дітей можливо. Для цього потрібно дві складові – своєчасна діагностика та якісне й комплексне лікування, доступ до якого має забезпечувати держава.

Експерти Центру протидії корупції здійснили вибірковий моніторинг цін на закуплені МОЗом у 2013 році препарати для онкохворих дітей та встановили, що на закупівлях лише 7 препаратів з понад 90 позицій державою було переплачено понад 27 млн. грн., а всі контракти на постачання ліків розділили між собою 11 компаній.

Окрім штучного завищення цін, експерти виявили низку зловживань, що мають страшні наслідки для хворих на онкологію дітей: невчасне постачання ліків, картельні змови під час закупівель, непрозорі конкурси, що виграються компаніями, з яких лише одна є виробником ліків, «схеми» недоброчесної конкуренції, коли в тендері беруть участь різні компанії одного й того ж власника, повторний продаж ліків пацієнтам – всі ці оборудки та махінації щорічно забирають життя тисячів маленьких українців, а гроші платників податків осідають в кишенях корумпованих чиновників та їх бізнес-партнерів.

Частину із встановлених корупційних схем юристам Центру протидії корупції та громадським контролерам вдається оскаржувати у правоохоронних органах та зупиняти.