Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Хто заробляє на епідеміях ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в Україні – звіт

У 2013 році в Україні проживає 219,862 ВІЛ- інфікованих і ще 61,749 хворих на туберкульоз, що разом дорівнює населенню середнього обласного центру України.

За рівнем поширення ВІЛ/СНІДу та туберкульозу Україна займає друге місце в Європі, поступаючись лише Росії.

Держава, яка згідно з Конституцією, повинна гарантувати право на безкоштовне медичне обслуговування, забезпечує лікуванням лише 43% ВІЛ-інфікованих і 88% хворих на туберкульоз. Натомість, частина коштів виділених закупівлю ліків «зникає» на етапі витрачання.

В системі закупівлі ліків фактично відсутня конкуренція і панує тотальна корупція. З 6,5 тис компаній, які мають ліцензію на продаж ліків в Україні, тендери на ліки проти ВІЛ/СНІДу виграло лише 6 компаній, які розділили між собою 152 млн. грн.! А усі державні підряди на постачання протитуберкульозних препаратів дісталися 8 фірмам, які поділили 109 млн. грн.

Аналіз Центру протидії корупції показав, що в Україні діє 4 ключові корупційні схеми заробляння коштів на здоров’ї українців:

 1. Розігрування тендерів між компаніями, які контролюються одним фактичним власником (так звана “група Багрія”);
 2. Картельні змови кількох компаній, що належать різним власникам, але погоджують свої дії на торгах;
 3. Перетворення державного фармзаводу «Індар» на посередника, яка купує ліки у оффшорних посередників та постачає їх державі за завищеними цінами;
 4. Корупційна діра у вигляді Реєстру оптово-відпускних цін, який замість того, щоб регулювати ціну на ліки, існує для виправдання завищених цін на державних тендерах.