Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

620 млн грн зекономили міжнародні організації Україні на закупівлі ліків в 2015 році – аналітичний звіт

Міжнародні організації зекономили Україні 620 млн грн під час закупівлі ліків за кошти державного бюджету (у порівнянні із закупівельними цінами МОЗ 2014 року).

Це – близько 40% від усіх коштів, перерахованих міжнародним організаціям ПРООН, ЮНІСЕФ та Crown Agents, які здійснювали пілотні проекти по закупівлі ліків в 2015 році для Міністерства охорони здоров’я України.

Окрім значної економії під час здійснення закупівель через міжнародні організації, завдяки цій реформі вдалося також залучити значну кількість виробників до тендерів (67,5%), та розширити конкуренцію на ринку. Так, зокрема, 6 з 8 вакцин, закуплених ЮНІСЕФОМ, не були попередньо зареєстровані в Україні.

Детальний аналіз першого року закупівель ліків через міжнародні організації та рекомендації для поліпшення закупівельного процесу на наступні роки можна знайти в аналітичному звіті «Центру протидії корупції»: «Державні закупівлі ліків 2015 – вихід з корупційної коми»: