Аналітика

Чудотворні антикорупційні вимоги міжнародних партнерів

Безвізовий режим наданий Україні, МВФ та ЄС влили мільярди доларів та євро в українську економіку, проте питання – чи Україна належно виконує домашнє завдання щодо боротьби з корупцією? – залишається відкритим. Більше: map.antac.org.ua

Новий антикорупційний суд VS антикорупційні палати в старих судах: що треба знати

Поява автономного та незалежного Антикорупційного суду є логічним та послідовним кроком після створення Антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Але чи зробить його Україна і як?

Контррозвідка в білих халатах: СБУ проти пацієнтів

Контррозвідники перевзулися у провізорів і почали пояснювати Міністерству охорони здоров’я та міжнародним організаціям ЮНІСЕФ та ПРООН, які ліки треба купувати за державний кошт, а які — ні. З цієї ж причини онкохворих та лікарів почали викликати на допити в СБУ.

Рекомендації III конференції “Повернення украдених активів корумпованої політичної еліти України”

lar_3176

Дорожня карта для української влади з підготовки до липневого Форуму із повернення активів у Вашингтоні, підготовлена громадськими антикорупційними організаціями.

Шокін-2. Питання до Юрія Луценка

Напередодні публічного звіту четвертого Генпрокурора Юрія Луценка ставимо йому низку невдобних запитань. Їх суть коротко: WTF?

Як чиновники порушують тендерне законодавство під час закупівлі ліків – схеми та методи

Гроші на медичних закупівлях крали в Україні завжди. Передача бюджету на ліки та тендерів в руки міжнародних організацій закрили чиновникам низку схем, на яких вони заробляли роками. Утім, можливості «натендерити» все ще є.