Аналітика

Рекомендації III конференції “Повернення украдених активів корумпованої політичної еліти України”

lar_3176

Дорожня карта для української влади з підготовки до липневого Форуму із повернення активів у Вашингтоні, підготовлена громадськими антикорупційними організаціями.

Шокін-2. Питання до Юрія Луценка

Напередодні публічного звіту четвертого Генпрокурора Юрія Луценка ставимо йому низку невдобних запитань. Їх суть коротко: WTF?

Як чиновники порушують тендерне законодавство під час закупівлі ліків – схеми та методи

Гроші на медичних закупівлях крали в Україні завжди. Передача бюджету на ліки та тендерів в руки міжнародних організацій закрили чиновникам низку схем, на яких вони заробляли роками. Утім, можливості «натендерити» все ще є.

Першу зовнішню оцінку НАБУ можуть доручити італійському прокурору та аудитору ФБР США

Окрім іноземних експертів свої кандидатури до комісії з зовнішньої оцінки Антикорупційного Бюро подали: екс-прокурор Донеччини, люстрований чиновник зі служби з контролю за наркотиками, експерт з антикорупції Нацради при Президентові України та заступник голови Ради адвокатів Києва, а у минулому – районний слідчий МВС.

Розслідування схем банкрутства банків – не пріоритет для влади

bank-schemes-2

Сума збитків від банкопаду сягає 179 мільярдів гривень, з яких 80 мільярдів уже виплачені Фондом гарантування вкладів постраждалим вкладникам, однак тільки топ‑ менеджери та власники банків отримали обвинувальний вирок.

Повернення активів корупціонерів: два з половиною роки без результату

asset_recovery_16_ua

Із заблокованих за кордоном мільйонів, виведених з України Януковичем та його соратниками, українській владі вдалося повернути лише 250 тисяч гривень. Чому за два з половиною роки справа не просунулася?