Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

“Виїзне” засідання ВРУ не відправляло на доопрацювання антикорупційні законопроекти

1Не відповідає дійсності інформація про те, що під час “виїзного” засідання ВРУ депутати відправили на доопрацювання антикорупційні законопроекти №2033 (криміналізації корупційних діянь),  №2032 (кримінальна відповідальності юридичних осіб.),  №1103 (конфіскація майна), розроблені урядом на виконання вимог Євросоюзу.

Нижче витяг зі стенограми засідання народних депутатів від 4 квітня 2013 р.:

“ГОЛОВУЮЧИЙ. Спасибі.

На розгляд вноситься проект Закону (реєстраційний номер 1103) про внесення змін до Кримінального та кримінально-процесуального кодексів України щодо вдосконалення процедури здійснення конфіскації. Як будемо розглядати це питання? Прошу, Тігіпко.

ТІГІПКО С.Л. Пане Голово, шановні народні депутати, так сталося, що голова фракції мені доручив розглянути і попробувати обговорити з Міністерством юстиції, з фахівцями три законопроекти 1103, 2032 і 2033. Законопроекти надзвичайно важливі, тому що вони якраз і є ті закони, які ми повинні прийняти для того, щоб ми спростили візовий режим для громадян України.

Я можу сказати, що в залі виникло і, в тому числі, у наших депутатів багато запитань до цих трьох законів. Ми зустрічалися з робочою групою фахівців і, якщо казати відверто, нам потрібно буквально ще декілька днів для того, щоб ми їх відпрацювали правильно, щоб вони не викликали негативний резонанс в суспільстві.

Тому у мене пропозиція, 1103, 2032 і 2033 зняти зараз з розгляду, щоб ми їх доопрацювали

ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні депутати, внесена пропозиція депутата Тігіпка, то давайте підтримаємо цю пропозицію? Тому давайте я поставлю на голосування про перенесення, ще декілька днів щоб попрацювали, цих трьох законів.

Я ставлю на голосування про перенесення на пізніше на розгляд Верховній Раді законів 1103, 2032 і 2033. Прошу голосувати. Перенести.

Прошу опустити. Хто проти?

Немає таких. Хто утримався? Один утримався.

За – 243 “

Тобто народні депутати проголосували,  “перенесення на пізніше на розгляд Верховній Раді законів 1103, 2032 і 2033″, а не “відправлення на доопрацювання…”.

З точки зору регламенту ВРУ (див. ст. 114) різниця – колосальна: якби законопроекти “відправили на доопрацювання” вони б не могли бути внесені на голосування ВРУ  без повторного розгляду в профільному комітеті. Тобто з’явилася б формальна причина не пускати ці проекти на голосування в зал.

Проголосоване ж більшість “перенесення на пізніше…” означає лише те, що народні депутати відмовилися від розгляду цих законопроектів в той конкретний день – 4 квітня.

Іншими словами, нічого не заважає більшості проголосувати антикорупційні законопроекти №2033,  №2032,  №1103 вже на найближчому засіданні  Верховної Ради. Нам видається, що прийняття цих законопроектів мала б стати однією з ключових вимог опозиції.

До речі, Сергій Тигипко злукавив, коли сказав (див. стенограму): “…нам потрібно буквально ще декілька днів для того, щоб ми їх відпрацювали правильно.”  Згідно регламенту ВРУ змінювати текст законопроекту до його розгляду в першому читанні (чого не відбулося) він не має права. Тобто станом на зараз не має жодного легального способу змінити тексти підготовлених КМУ законопроектів.

Віталій Шабунін, голова правління Центру Протидії Корупції