Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Більшість ухвалила чергове корупційне покращення тендерних процедур

Більшість, зібрана сьогодні на Банковій, ухвалила законопроект №0884 “Про внесення зміни до статті 16 Закону України “Про здійснення державних закупівель” (щодо зміни конкурсних умов)”, яким забетонувала ключову корупційну схему закупівлі, наприклад, ліків.

Закон вводить нові кваліфікаційні критерії для учасників процедур закупівель, згідно з якими замовник може вимагати від учасника замість “наявності обладнання та матеріально-технічної бази”, як це передбачено чинною нормою, “наявність обладнання та матеріально-технічної бази, у тому числі власних виробничих потужностей та/або центрів обслуговування на території України…”.

В житті це означає, що МОЗ може ЗАВЖДИ закуповувати ліки не у виробників напряму (заводів яких не має і не найближчим часом в Україні не передбачається), а в посередників, які в Борисполі фасуватимуть пігулки, вироблені в Індії, і, звичайно, в десять разів дорожче збувати їх на тенедерах МОЗу.

Віват неякісному Індарівському інсуліну! Віват вільній, ринковій економіці під мудрим керівництвом “покращувачів”!

Щоправда ми не думаємо, що цю кваліфікаційну вимогу застосовуватимуть на тендерах по вертольотах для Президента чи швидкісних потягах для Укрзалізниці…