Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

МОЗ: пиляємо на здоров’я

Міністерство охорони здоров’я оголосило ряд тендерів на закупівлю препаратів антиретровірусної терапії. Очікувана вартість найбільших 170 і 63 мільйони грн. В обох закупівлях на сайті вісника державних закупівель відсутня документація конкурсних торгів. Це не зважаючи на те, що оголошення про них було розміщено у ВДЗ ще 13.02.2013, а розкриття пропозицій мало б відбутися 11.03.2013.

Прінт-скрін тендеру на 170 млн.

Прінт-скрін тендеру на 63 млн.

Досвід переконує мене, що є лише одна причина ховати документацію конкурсних торгів – вони заточені під конкретного, заздалегіть визначеного переможця. Така погано прихована “турбота”, як правило, піднімає ціну на препарати в рази. Наприклад, як це було влітку цього року, коли жадібність чиновників ледве не поховала 20 000 ВІЛ-позитивних пацієнтів.

Проблема полягає в тому, що у відповідь на моє звернення МОЗ все одно вивісить документи, але тоді відкриття тендерних пропозицій перенесеться мінімум на три тижні. А значить пацієнти ризикують вчасно не отримати ліки, що може звести нанівець всю АРВ терапію.

Пані Богатирьова, я, думаючи винятково про благо пацієнтів, зареєструю депутатське звернення до генерального прокурора о 17:00 понеділка. При цьому я гарантую Вам, що не зроблю цього у випадку, якщо відсутня документація конкурсних торгів з’явиться на сайті ВДЗ до цього часу.

Останні кілька днів моя команда провела серію переговорів з кількома вашими підлеглими. Щиро сподіваюся побачити наказ про їхнє звільнення, адже виглядає так, ніби вони приховали від Вас ці кричущі факти чи то безвідповідальності, чи то корупції.

Детальніше про антиретровірусну терапію як один з ключових інструментів зупинення епідемії ВІЛ можна прочитати тут.

Дякую Центру Протидії Корупції за допомогу в цій і багатьох інших антикорупційних справах.

Леся Оробець, народний депутат України