Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Звільнили дніпропетровську чиновницю, за якої фірма Олійника натендерила 140 мільйонів

Департамент благоустрою Дніпропетровської міськради звільнив секретаря тендерного комітету, відповідального за проведення закупівель щодо ремонту автошляхів у місті.

Чиновницю Наталію Іванюшенко звільнили після того, як Державна аудиторська служба виявила порушення під час укладення договору на 27 мільйонів між міськрадою та фірмою ТОВ “УПС”.

Про це йдеться у відповіді Департаменту благоустрою Дніпропетровської міськради Центру протидії корупції, що оскаржував вищезгаданий договір.

Зокрема, в угоді не було зазначено точної інформації про те, які саме дороги та в якому обсязі мають намір відремонтувати державним коштом. Міськрада також не перевірила, чи є у можливих субпідрядників ресурси для виконання якісного ремонту та досвід виконання аналогічних робіт.

Іванюшенко визнали винною в допущених помилках, бо саме вона відповідала за проведення закупівлі.

“Іванюшенко, яка в травні була переведена на іншу посаду, встигла провести близько 40 тендерів, – розповідає юрист Центру Ольга Веретільник, – Причому в п’яти з них переможцем оголошували фірму “УПС”. Всього ця фірма з допомогою Іванюшенко встигла натендерити більше 140 млн гривень. Будемо наполягати на скасуванні тендеру, де були виявлені порушення”.

Нагадаємо, ТОВ “УПС” регулярно перемагає на тендерах в Дніпропетровську. Раніше одноосібним власником фірми був Тарас Палій, син екс-начальника Дніпропетровського облавтодору. Справи у “УПС” погіршились, коли кілька років тому проти Палія було порушено кримінальне провадження.

Проте у 2015 році справу проти Палія благополучно закрили після того, як половина фірми була переоформлена на словацьку компанію, власницею якої стала близька соратниця Святослава Олійника – екс-замгубернатора Ігоря Коломойського. Після цього “УПС” знову почав вигравати “жирні” тендери.