Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Жоден орган не може розслідувати діяльність Порошенка

Сьогодні в Україні немає такого правоохоронного органу, що міг би розслідувати діяльність президента.

Така можливість була в Законі про антикорупційне Бюро, утім, коли з АП вийшов текст проекту, президента у підслідності Бюро вже не було. І це був той єдиний компроміс, що дозволяв зібрати більшість голосів за закон в Раді.

Таким органом могло б бути Державне Бюро Розслідувань, але ми всі є свідками того, як влада докладає зусиль, аби воно не з’явилося. І це – примарна можливість, адже нагляд, тобто – контроль за слідством ДБР теж у Генпрокуратури. Тепер ви розумієте, чому ГПУ настільки принциповий для політичної стабільності президентської вертикалі орган.

До створення ДБР подібні злочини – фінансові – має розслідувати підконтрольна президентові Генпрокуратура.

Це називається замкнене корупційне коло, на чолі якого – особисто президент Порошенко.

Отже, поки Порошенко займає найвищій пост в державі, притягти його до кримінальної відповідальності – неможливо.

Відповідальність Порошенка – політична. Він має щонайменше вичерпно та публічно пояснити суспільству, що відбувалося з його бізнесом весь цей час – хто, як його готував до продажу, на якому етапі це зараз і яку роль в даному процесі мають оффшори.

І слова Президента мають підтвердити ті ж Родшильди, яким він начебто передав в управління свою корпорацію.

Але це не все. Президент, якого журналісти підозрюють у корупції – як у власній країні, так і за океаном, має понести політичну відповідальність і самостійно піти з посади.

Або створити умови, за яких йому можна оголосити недовіру. Фактично, йдеться про процедуру імпічменту, яку, фактично, ліквідували попередники і не відновлять  постмайданні політики (парламентська більшість, яка фактично контролюється президентом, має, за українською конституцією, ініціювати імпічмент).

Також йдеться про зміни до закону про Антикорупційне бюро, яке має отримати можливість розслідувати діяльність не тільки колишніх президентів, а й чинних. Дати таку законну можливість новому, незаангажованому та неупередженому органові, буде найкращою відповіддю президента, якщо йому нема чого приховувати у оффшорах.

Але якщо є – до відповідальності його притягне вулиця.

Панамьскі документи – це ще один аргумент на користь того, щоб запровадити не тільки в Україні, але й у Європі, законодавчі механізми контролю за бенефіціарними власниками та трастами.