Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Замість обіцяного комітету по антикорупційному суду Князевич провів закриту нараду

16 травня комітет з правової політики та правосуддя мав розпочати термінову підготовку законопроекту про Вищий антикорупційний суд до другого читання.

Натомість керівник комітету Руслан Князевич (БПП) провів закриту нараду в своєму кабінеті, на яку приходив також заступник глави Адміністрації Президента Олексій Філатов.

Напередодні голова Верховної Ради Андрій Парубій дав доручення керівнику комітету про термінову підготовку законопроекту. 16 травня комітет мав терміново розпочати розгляд правок до законопроекту та підготувати його до другого читання на наступний сесійний тиждень — 22-24 травня. Після цього законопроект невідкладно мали винести на голосування в зал.

Проте цього не відбулось, не зважаючи на те, що заступник Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко заявив, що 16 травня профільний комітет розгляне поправки до законопроекту.

“Це мало бути вже шосте засідання комітету після подачі правок депутатів. Проте ні попередніх разів, ні сьогодні, не зважаючи на голосні заяви Президента, голова комітету, який також є у президентській фракції, так і не почав підготовку законопроекту до другого читання. Замість анонсованого комітету, він провів закриту зустріч”, — зазначив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Нагадаємо, що законопроект про створення Вищого антикорупційного суду ухвалили у першому читанні ще 1 березня 2018 року. З того часу до проекту закону подали близько 2 тисяч пропозицій, проте профільний комітет за два місяці не почав розгляд цих поправок.  Комітет також навіть не створив робочу групу для роботи з ними.

Ухвалення законопроекту про Вищий антикорупційний суд з урахуванням рекомендацій Венеційської комісії є ключовою вимогою міжнародних партнерів, зокрема умовою отримання наступного траншу допомоги від МВФ.