Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Прокурори порушили кримінальну справу щодо чиновників МОЗ за заявою ЦПК

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України щодо неналежного виконання службових обов’язків чиновниками Міністерства охорони здоров’я, в тому числі Руслана Салютіна, колишнього першого заступника міністра та голови тендерного комітету МОЗ у 2014 році.

Провадження було порушено за заявою про злочин Центру протидії корупції на основі численних скарг та листів від пацієнтів, які в цьому році залишилися без життєво-необхідних ліків через недбалість чиновників.

Як відомо, у 2014 році Міністерство охорони здоров’я провалило більшість закупівель ліків, внаслідок чого тисячі українців вже у другому кварталі поточного року залишилися без лікування. Серед них – велика кількість дітей з рідкісними захворюваннями, такими як гемофілія, муковісцидоз, фенілкетонурія, а також хворі на туберкульоз, гепатит та інші.

Кримінальне провадження щодо чиновників МОЗу взято під контроль Генеральною прокуратурою України.

У разі доведення вини, екс-чиновникам, в тому числі і екс-голові тендерного комітету, загрожує позбавлення волі терміном від 2 до 5 років.

За повідомленнями ЗМІ, одним зі свідків справи виступить нинішній в. о. Міністра охорони здоров’я – Василь Лазоришинець, який нещодавно відкрито збрехав журналістам щодо бізнесу своєї родини.

ГПУ-Салютин