Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Влада та опозиція домовились про спільний “європейський” антикорупційний законопроект

Вчора у Верховній Раді був зареєстрований антикорупційний законопроект № 3522, поданий представниками парламентської більшості та опозиційних фракцій: В.Чумаком, С.Тигіпко, П.Петренко, Л.Оробець, О. Махніцьким.

Головною метою законопроекту є закриття існуючих прогалин в українському антикорупційному законодавстві для виконання умов Європейської Комісії на шляху до підписання Угоди про Асоціацію та візової лібералізації з ЄС.

Однією з ключових норм законопроекту стало повернення контролю за державними підприємствами, як того вимагала Європейська Комісія. У разі прийняття цього законопроекту в Україні буде закрита найбільша корупційна діра, через яку, за підрахунками СБУ, щороку розкрадається близько 50 млрд. бюджетних коштів.

Слід відзначити, що законопроект № 3522 містить ряд інших важливих норм, що мають наблизити українське антикорупційне законодавство до європейських стандартів. Так, наприклад, законопроектом передбачено поширення юрисдикції України на корупційні злочини, вчинені іноземцями за межами України у співучасті із службовими особами, які є громадянами України.

“Прозорість при проведенні тендерних закупівель та відкритість інформації про них не лише мінімізують корупцію, а й наблизять Україну до найкращих європейських стандартів», – переконаний народний депутат, заступник голови Партії Регіонів Сергій Тігіпко. “Розроблений законопроект є продовженням позитивної практики співпраці різних політичних сил над євроінтеграційними законопроектами. Важливо, що євроінтеграція об’єднує представників як парламентської більшості, так і опозиційних фракцій Верховної Ради”, – наголосив політик.

На підтримку законопроекту налаштовані і опозиційні сили. Так, на думку Віктора Чумака, голови антикорупційного комітету Верховної Ради України, народного депутат від «УДАРу»: «Цим законом виконується не лише ключова антикорупційна вимога Європейської Комісії на шляху до візової лібералізації з ЄС, а й ліквідовується найбільша корупційна схема в країні — непрозорі закупівлі державними підприємствами, через які лише за минулий рік нас обікрали на 50 млрд. грн. Наявність цієї норми в законопроекті – ключова умова опозиції для голосування за нього», – додає політик.

Довідково:

Влітку 2012 року Верховна Рада України, незважаючи на численні заперечення представників ЄС, громадських організацій та експертів, прийняла закон, яким дозволила державним підприємствам проводити закупівлі без жодних процедур та оприлюднення документів. Прозорість тендерних процедур є однією з ключових вимог ЄС на шляху до підписання Угоди про асоціацію та візової лібералізації з Україною.