Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ВІДЕО — Прокурор у справі Роттердам+ засвітилася на форумі Тимошенко

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Ольга Ярова брала участь у форумі “Новий курс України” лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко у червні 2018. Таким чином Ярова порушила статтю 18 Закону України “Про прокуратуру”.

Участь прокурора Ярової у передвиборчому форумі Тимошенко — грубе порушення правил прокурорської етики.

Закон “Про прокуратуру” говорить, що прокурор не може належати до політичних партій, брати участь у політичних акціях мітингах і страйках.

Центр протидії корупції звернувся зі скаргою до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів щодо участі Ярової у заході політичної партії.

Комісія після розгляду скарги може притягнути Ярову до дисциплінарної відповідальності.

Більше того, організація переконана, що керівник САП повинен усунути Ярову щонайменше від  процесуального керівництва справи щодо формули “Роттердам плюс”, яку розслідує НАБУ.

Адже участь прокурора у форумі політика, яка критикує тарифи та цей механізм, може створювати сумніви у неупередженості розслідування.

Разом з тим, Ольга Ярова фактично порушила принцип політичної  неупередженості та нейтральності, що тепер може ставити під сумнів усі її рішення.

Нагадаємо, що Ольга Ярова — процесуальний керівник у справі щодо скандальної формули Роттердам+, а також у справі “фірташівського” ЗТМК, у якій підозрюють розтрату 500 млн грн.