Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ВІДЕО — Холодницький “забув”, що працював з мером Вишневого — фігурантом справи НАБУ

Керівник САП Назар Холодницький у розмові з журналістом “забув”, що працював з мером Вишневого Іллею Діковим, який фігурує у справі щодо хабара очільниці МОЗ Уляні Супрун. А тепер Холодницький ще й хоче злити цю справу.

Виявляється, у 2012 році Назар Холодницький був процесуальним керівником у приватній справі, заявником у якій був сам Діков. Про це пише у своєму блозі голова правління Центру протидії корупції  Віталій Шабунін.

У документах, мова йде про те, що Антикорупційний прокурор працював 4 роки разом з мером Вишневого Іллею Діковим в правоохоронній системі Києво-Святошинського району. Але окрім того, Назар Холодницький був ще й прокурором в апеляції по справі, де заявником був сам Діков. Справа стосується стягнення грошей, а зокрема 90 тисяч доларів з боржника Дікова.

Варто нагадати, що Ілля Діков фігурує на відеозаписах, оприлюднених НАБУ, по справі хабара в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Саме у лікарню м. Вишневого, мером якої є Діков, Супрун в обмін на квартиру в цьому ж місті пропонували поставити медичне обладнання, на обслуговування якого мер потім збирався поставити “своїх”.  

На “плівках Холодницького” засвітився й інший фігурант справи — власник компанії-забудовника Акварелі — Сергій Кафтя, якому Холодницький давав вказівки, як правильно вести себе на допиті та попереджав про можливі обшуки.

Справу по пропозиції хабара Супрун так і не передали до суду, оскільки САП вважає, що доказів по справі було зібрано недостатньо.